Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
odwiedzanie masowo profili na fotka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: odwiedzanie masowo profili na fotka (/Temat-odwiedzanie-masowo-profili-na-fotka-53770)



odwiedzanie masowo profili na fotka - goldeniak - 22-05-2012 14:43

witam, sprzedam ciekawy poradnik
cena: 1$
płatność: paypal.
nazwa poradnika: popularność fotka.doc

Mimo że nie złamałem regulaminu, odwiedzałem profile ręcznie fotka mi zablokowała konto, nie chciałem babce tłumaczyć ze nie posiada wiedzy, i że nie trzeba automatu żeby odwiedzić jednym kliknięciem nawet i 1000 profili jednocześnie, zależy to od parametrów komputera i szybkości łącza.

Poradnik jest na tyle przydatny, że można odwiedzić ok. parę tysięcy profili bez blokady, potem trzeba zakładać nowe konto, oczywiście fotka łamie regulamin blokując ci konto.

Odwiedzanie profili jest przydatne, ponieważ możemy ustawić w statusie na fotce reflink, bądź link do strony, filmu youtube, bądź pliku do pobrania. Każdy będzie miał cie w podglądaczu i będzie miał możliwość obejrzenia linku, nawet jeżeli zablokują ci konto. A ze metoda jest bez użycia automatów, więc możesz z niej korzystać do woli, i nie trafisz do więzienia, bo nie łamiesz regulaminu, nie jest to żaden atak dos.

Metoda ta może zostać wykorzystana do innych celów, ja tym sposobem zaprosiłem jednym kliknięciem 500 osób na facebooku.

Postanowiłem ze chce zarobić na poradniku 50 dolarów, jeżeli zgłosi się 100 osób, sprzedam poradnik za pół dolara, jeżeli zgłosi się 200 osób sprzedam poradnik za 0,25$ itd. Jeżeli ktoś zainteresowany proszę wpisywać się pod postem. Przy tak śmiesznej cenie myślę ze nie trzeba oddawać poradnika do recenzji. Poradnik sprzedam tylko wtedy gdy zgłosi się co najmniej 50 osób, jeżeli nie zachowam poradnik dla siebie.

Niżej screen, nie miałem żadnych fotek na profilu mimo to odwiedziło mnie 1000 osób. Gdyby nie ban, to w każdej rubryce było by ok 1000 odwiedzin.

Mam nadzieję ze komuś może taki poradnik przydać się.


RE: odwiedzanie masowo profili na fotka - KapitanHUNTER - 22-05-2012 15:51

` Jestem chętny Wink


RE: odwiedzanie masowo profili na fotka - jarunioo7 - 24-05-2012 13:25

(22-05-2012 14:43)goldeniak napisał(a):  Niżej screen, nie miałem żadnych fotek na profilu mimo to odwiedziło mnie 1000 osób. Gdyby nie ban, to w każdej rubryce było by ok 1000 odwiedzin.

Mam nadzieję ze komuś może taki poradnik przydać się.

No to daj tego screena.. Smile


RE: odwiedzanie masowo profili na fotka - goldeniak - 24-05-2012 15:49

screen z ostatniego odwiedzania.


RE: odwiedzanie masowo profili na fotka - sylwu - 24-05-2012 16:49

Wątpię żebyś nazbierał 50 osób


odwiedzanie masowo profili na fotka - Coristo - 26-06-2013 15:12

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.