Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Pomoc (/Temat-Pomoc-53519)



Pomoc - płomień - 14-05-2012 21:05

Siema! Czy możecie mi pomóc w zarabianiu na FireCash (chodzi mi o wskazówki) Nie wiem czy każdemu początkującemu nie idzie czy tylko ja tak mam O_o PLEASE HELP Smile


RE: Pomoc - Sloniasek - 14-05-2012 21:14

Na początek polecam ci przeczytanie podstawowego poradnika dzięki któremu uzyskasz już podstawowe informacje:
http://forum.firecash.org/showthread.php?tid=75

Jest w wersji angielskiej i polskiej.


RE: Pomoc - płomień - 14-05-2012 21:33

Czytałem już wcześniej Smile Wrzucałem pliki na różne fora ale i tak nikt nie pobierał :/


RE: Pomoc - ciamciaj - 15-05-2012 06:45

(14-05-2012 21:33)płomień napisał(a):  Czytałem już wcześniej Smile Wrzucałem pliki na różne fora ale i tak nikt nie pobierał :/

Bo tu nie chodzi o bezsensowne spamowanie. Musisz byc kreatywny, namawiać ludzi a nie tylko wrzucic swoj link i w dupie ;p


RE: Pomoc - płomień - 15-05-2012 16:01

Namawiam (zachęcajac w opisie do pobrania). Z jakiego forum korzystacie do pobierania(pytam tylko, nie chcesz mówić-spoko Smile ) Czy robienie Bloga dużo daje?


RE: Pomoc - Yanke$ - 16-05-2012 12:34

korzystając z okazji jesli juz temat zszedl na blogi : czy ktos kto posiada bloga zauwazyl moze spadek w ilosci pobran w porownaniu do ubieglych tygodnii?


RE: Pomoc - Sloniasek - 16-05-2012 13:08

(16-05-2012 12:34)Yanke$ napisał(a):  korzystając z okazji jesli juz temat zszedl na blogi : czy ktos kto posiada bloga zauwazyl moze spadek w ilosci pobran w porownaniu do ubieglych tygodnii?


Ja zauważyłem spadek z pobraniami w ciągu ostatnich 2 tygodni.
Myślałem że tylko ja mam ten problem Wink


RE: Pomoc - n1000 - 17-05-2012 20:22

(16-05-2012 13:08)Sloniasek napisał(a):  Ja zauważyłem spadek z pobraniami w ciągu ostatnich 2 tygodni.
Myślałem że tylko ja mam ten problem Wink

Miałem podobną sytuację - przez jakiś czas miałem dużo pobrań na filecom.net i przez jakiś czas było parę pobrań na dzień. Zmieniłem mirror na inny i było tyle samo pobrań co wcześniej - może zależy to od ofert, na filecom.net ostatnio zostały wymienione oferty, może dlatego.