Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak spędzicie tegoroczne wakacje ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak spędzicie tegoroczne wakacje ? (/Temat-Jak-spedzicie-tegoroczne-wakacje-53305)



Jak spędzicie tegoroczne wakacje ? - mariio - 09-05-2012 13:35

No właśnie , tak jak w opisie czy planujecie bądź może macie już zaplanowane już co będziecie robić w wakacje ?

Ja chyba wypróbuje skok ze spadochronem ( o ile fundusze pozwolą )tak jak to zrobił nitram w długi weekend majowy Big Grin a co po za tym to jeszcze niestety nie wiem Sad

Piszcie może inni też znajdą coś dla siebie Tongue


RE: Jak spędzacie wakacje ? - bios - 09-05-2012 13:37

Pewnie wyjadę gdzieś na tydzień i dalej robota. Big Grin


RE: Jak spędzicie tegoroczne wakacje ? - Coristo - 09-05-2012 13:42

Jeżeli się uda zgarnąć wize do USA to lece na wakacje do rodzinki a jeżeli nie to ide do roboty na budowe.


RE: Jak spędzicie tegoroczne wakacje ? - polik95 - 09-05-2012 14:26

ja oboz za granice Francja lub Włochy i pewnie gdzies z rodzina jeszcze, praca i najprawdopodobniej Woodstock Tongue a jak nie zalapie sie do pracy do na dzialke do babci badz wujka


RE: Jak spędzicie tegoroczne wakacje ? - bios - 09-05-2012 14:54

(09-05-2012 14:26)polik95 napisał(a):  ja oboz za granice Francja lub Włochy i pewnie gdzies z rodzina jeszcze, praca i najprawdopodobniej Woodstock Tongue a jak nie zalapie sie do pracy do na dzialke do babci badz wujka

pić Jerk


RE: Jak spędzicie tegoroczne wakacje ? - Sloniasek - 10-05-2012 06:21

Ja prawdopodobnie Holandia lub Niemcy do pracy.


RE: Jak spędzicie tegoroczne wakacje ? - haribol - 10-05-2012 06:48

ja do swej siedziby w Wawie posiedzieć Smile


RE: Jak spędzicie tegoroczne wakacje ? - barto - 11-05-2012 03:50

Planuje od pół roku Wink chce zwiedzieć cała polskę, a przynajmniej wazniejsze miejsca Wink
Nie wiem jak to bedzie z noclegami ale cos sie wymyśli Big Grin
Reszta czasu imprezy,zrealizowanie parę zamiarów chociażby nauka gry na gitarze i trochę zarobić Wink
Głównie to spędzić te 2 miesiące najlepiej jak się tylko da - takie mam nastawienie.