Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moneybookers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: moneybookers (/Temat-moneybookers-53056)



moneybookers - kompik - 04-05-2012 09:47

Witam
Zleciłem wypłatę na moneybookers 1 maja, miał to być jeden z tych szybkich sposobów na wypłatę. Dziś 4 maja i ani kasy ani... Moneybookers w serwisach do wypłaty. Ktoś z Was zlecał może na MB i jednak dostał kasę ? Czy trzeba teraz zakładać na PQ konto i czekać aż wypłacą do 15go ?


RE: moneybookers - Ropsont - 04-05-2012 09:51

Mam identyczny problem! Dotyczący ShareCasha. Ktoś wie co się stało? Również zleciłem wypłatę i powinna już być, a jej nie ma. Cały czas na statusie "Not Paid Yet".


RE: moneybookers - Sloniasek - 04-05-2012 09:51

Usunęli płatności na Moneybookers niestety... Będzie trzeba zlecać wypłatę na Payquicker.


RE: moneybookers - Ropsont - 04-05-2012 09:53

Ale to skandal, skoro 1maja taka możliwość jeszcze była, to powinni już wypłacić! W przeciwnym razie było zlikwidować taką opcję 1szego, a nie dzisiaj.... Może wypłata jednak dojdzie?


RE: moneybookers - Sloniasek - 04-05-2012 10:12

Ten Sharecash to jedno wielkie gówno , najpierw piszą że wysyłają na Moneybookers a potem w ostatniej chwili wycofują i zostawiają jakiś gówniany Payquicker na którym nawet sie konta nie da założyć...
Jestem taki zdenerwowany bo wziąłem pożyczkę od nitrama i teraz będę musiał czekać do 15 maja... masakra..


RE: moneybookers - Ropsont - 04-05-2012 10:19

Nie no konto da się założyć, jakoś mi się udało xD Co do ShareCasha to jestem oburzony tego typu postępowaniem bo akurat była mi potrzebna ta wypłata.... To było bardzo niesprawiedliwe potraktowanie użytkowników.


RE: moneybookers - kompik - 04-05-2012 12:36

Napisałem do nich,
odpowiedzieli:

Cytat:Hello,

We deleted your payment. Moneybookers will not be available as a payment method. Please try another method of payment ( Payoneer, wire transfer, check, Payquicker etc).

If Payquicker supports your country is a great new processor we have added. Other affiliates easily and very fast created their Payquicker account, we sent the payment and they received it the same day. Please read the forum post below. Payquicker offers extremely low withdrawal fees and debit card service.

Alertpay announced in their blog http://blog.alertpay.com/2012/05/alertpay-is-becoming-payza-payza-is.html that they are re-emerging as a new company, and most likely payments to international affiliates will resume. Payoneer with its exceptional payment platform can always send payments over $20 to any part of the world with low rates and great support.

Regards,
The ShareCash Team

Także trzeba na ten cały Payquicker.


RE: moneybookers - ifoundacookie - 06-05-2012 11:11

a wie ktoś czy da się z payquicker'a na pp przerzucić kasę?


RE: moneybookers - Daroslawo - 06-05-2012 12:07

@ifoundacookie, nie da się bezpośrednio z PQ na PP, ani na AP. Można na konto w banku lub przekazem pocztowym.