Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Stronki/blogi robione pod PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: [Zamknięty]Stronki/blogi robione pod PPA (/Temat-Zamkniety-Stronki-blogi-robione-pod-PPA-52746)



[Zamknięty]Stronki/blogi robione pod PPA - Yanke$ - 26-04-2012 20:07

Witam,

Mam do Was prośbę, możecie wkleić tutaj linki do stronek lub blogów, które zostały zrobione pod firecasha? Wink

Oczywiście nie chodzi mi o zżynanie nich, czy layoutów, tylko raczej o sam układ, formę w jakie postowane są linki, by po prostu zobaczyć jak to ma wyglądać. Smile

Oczywiście za każdy przydatny link daje reputy Tongue


RE: Stronki/blogi robione pod PPA - m4rcin93 - 26-04-2012 20:11

http://uphacks.com/ - blog Oli z FC Jerk


RE: Stronki/blogi robione pod PPA - Yanke$ - 26-04-2012 20:40

Dzięki, dzięki o to chodzi Wink Bardzo bylbym wdzięczny za inne linki. Powtarzam jeszcze raz, blog nie musi być aktualny, bo nie zależy mi na treści samej w sobie - nisze potrafię znaleźć sam Smile tylko blog, który miał/ma traffic, bo chcę zobaczyć, jak robią to profesjonaliści Wink


RE: Stronki/blogi robione pod PPA - Misha2344 - 27-04-2012 00:34

http://www.bloggerstyles.com/ bardzo łatwo się domyślić który sie nadaje a który nie Smile robisz sobie etykiety i menu poziome z odnosnikami do tych etykiet przykład etykiety FACEBOOK HACK itp


RE: Stronki/blogi robione pod PPA - Yanke$ - 27-04-2012 19:18

Dzięki za link, ale layout mam już wybrany Wink Interesuje mnie raczej sama treść i układ strony - forma w jakiej prezentowane są linki, filmiki, przydatne wtyczki. Chodzi raczej o to Wink Ale dzięki za pomoc.


RE: Stronki/blogi robione pod PPA - buKKa2 - 28-04-2012 10:22

hmmmm a może wasze blogi się tu wklei ?:]
jak wam tak łatwo czyjeś blogi podawać ?Smile?
takie cwaniaczki jesteście cudze rozdajecie a potem płakać będziecie jak sie wasze poda Smile


RE: Stronki/blogi robione pod PPA - Sloniasek - 28-04-2012 10:25

Najlepiej nie wklejajcie linków do blogów bo potem są problemy..


RE: Stronki/blogi robione pod PPA - buKKa2 - 28-04-2012 10:55

dzięki słoniu kurde dzięki że sie tak łatwo chwalicieSmile
ja nic waszego nie rozdaje, zemszczę sie Smile


RE: Stronki/blogi robione pod PPA - Yanke$ - 01-05-2012 19:50

dzieki wszystkim za pomoc, juz posiadam 'niezbedna wiedze' Wink temacik do zamkniecia


[Zamknięty]Stronki/blogi robione pod PPA - Jeppers - 01-05-2012 19:51

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.