Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bayern w Finale Ligi Mistrzów na swoim stadionie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Bayern w Finale Ligi Mistrzów na swoim stadionie. (/Temat-Bayern-w-Finale-Ligi-Mistrzow-na-swoim-stadionie-52713)



Bayern w Finale Ligi Mistrzów na swoim stadionie. - BarcelonaFCB - 25-04-2012 22:24

Real madryt po rzutach karnych odpada z ligi mistrzów po nie strzelonych karnych przez Ronaldo i Kakę.

Tak więc nie ma Barcelony, nie ma Realu jest Chelsea i Bayern.


RE: Bayern w Finale Ligi Mistrzów na swoim stadionie. - bios - 26-04-2012 06:59

No to w sumie już wiemy kto wygra :E


RE: Bayern w Finale Ligi Mistrzów na swoim stadionie. - Ciastek - 26-04-2012 10:26

Najlepsi piłkarze nie powinni strzelać karnych ! Taki z tego morał Wink
I pomimo, że nie lubie niemców i bayernu Big Grin To cieszy mnie, że przeszli bo chce żeby Ronaldo jedyny tytuł LM zdobył z Manchesterem United ;s
A w finale znów będe za Bayernem bo Chelsea nie ma jeszcze tytułu LM i niech tak pozostanie TongueP


RE: Bayern w Finale Ligi Mistrzów na swoim stadionie. - nothing - 26-04-2012 10:42

To do tematu to Sergio Ramos też nie strzelił Big Grin Wolałbym, żeby real wygrał.


RE: Bayern w Finale Ligi Mistrzów na swoim stadionie. - Rio - 26-04-2012 10:44

Chelsea ma wygrać finał. Jak zagrają z takim charakterem jak z Farsą to jestem spokojny o wynik Wink


RE: Bayern w Finale Ligi Mistrzów na swoim stadionie. - Sloniasek - 26-04-2012 13:21

Mi się wydaje że Bayern wygra Ligę Mistrzów.