Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Kupie konta FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zamknięty]Kupie konta FB (/Temat-Zamkniety-Kupie-konta-FB-52684)

Strony: 1 2


RE: Kupie konta FB - jarunioo7 - 27-04-2012 12:15

(27-04-2012 10:02)facebook_devil napisał(a):  
(26-04-2012 13:01)jarunioo7 napisał(a):  Oooooo... ;o Tego to nie wiedziałem.. Dzięki Smile
Teraz moge coś pomyśleć nad zwiększeniem ceny...

Jak możesz nie wiedzieć że można użyć raz w ciągu doby i nie więcej niż 3 razy ogólnie, skoro piszesz że sam założyłeś 10 kont?

Jakaś ściema...

Dziwne że z jednego IP mam 2 konta prywatne (moje i mojego brata) i 8 fikcyjnych (do konkursów itp.) Do pierwszych 4 nie potrzebowałem potwierdzenia a do następnych potrzebowałem.. Wszystko na jednym numerze.. TO chyba ty coś ściemniasz że 3 razy ogólnie skoro mam 10.. ;o

@dawid1205

Ciebie nie prosze o założenie.. Nie wiem po co chcesz tutaj innych zniechęcać.. Temat do zamknięcia..


RE: Kupie konta FB - facebook_devil - 27-04-2012 12:21

oto komunikat przy próbie wprowadzenia numeru po raz drugi tego samego dnia "Numer telefonu, który chcesz zweryfikować, zosta ostatnio użyty do weryfikacji innego konta. Użyj innego numeru"

Więc nie wkręcaj... A o IP nikt nic nie mówił. Z 1 IP możesz mieć nieograniczoną liczbę kont ale trzeba je weryfikować...


[Zamknięty]Kupie konta FB - Magnus - 28-04-2012 07:44

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


[Zamknięty]Kupie konta FB - Coristo - 21-06-2013 06:49

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.