Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Butcher - 19-06-2012 22:13

Aha, dzięki Szpilmen. Ale powiedz mi jeszcze co to znaczy, że pliki nie wyglądały aby były pod ppadownload?

Pieniądze doszły Wink


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Butcher - 19-06-2012 22:14

Błąd. Z góry przepraszam.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 19-06-2012 22:27

(19-06-2012 22:13)Butcher napisał(a):  Aha, dzięki Szpilmen. Ale powiedz mi jeszcze co to znaczy, że pliki nie wyglądały aby były pod ppadownload?

Pieniądze doszły Wink

To już sprawa między administracją CashBuzz a ppadownload.

Najważniejsze że pieniądze doszył.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - milosz998 - 19-06-2012 22:33

Szpilmen wybacz że pewno pytam jako 10, ale mógłbyś szczegółowo wyjaśnic jak pobierac z firecash?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 20-06-2012 00:33

No problemy mam nadal z FC jedno pobranie z CB zadnego, poczekam az bedzie wszystko klarownie wyjasnione, od starterow ktore sa najlepsze bo dokladny opis jak z tymi ofertami dzialac by rozpoczelo sie pobieranie bo juz zdurniałem... raz tak sie tu pisze żeby robić, zaraz inny sposob niby działa a potem sie okazuje że nie działa, jednym tak innym nie... trafić juz moze człowieka te klepanie ofert bez efektuSmile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 20-06-2012 08:02

powinno normalnie sie pobierać za każdym razem a fc zamiasto to naprawiać to kase liczy.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - teedzio - 20-06-2012 12:11

Ludzie wszystko normalnie zalicza jak i na cb i fc.
Na firecash oferty z kondycja,sephora,milionerzy,ipad chodza trzeba tylko chwile poczekac po wyslaniu sms i odswiezyc widget,natomiast na cb chodza kazdy moze wygrac,darkfall,mega movies i to z ta karta na euro. Powinno od razu odblokowac a jak nie to chwile po prostu poczekac


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - milosz998 - 20-06-2012 12:23

(20-06-2012 00:33)Mosiek20 napisał(a):  No problemy mam nadal z FC jedno pobranie z CB zadnego, poczekam az bedzie wszystko klarownie wyjasnione, od starterow ktore sa najlepsze bo dokladny opis jak z tymi ofertami dzialac by rozpoczelo sie pobieranie bo juz zdurniałem... raz tak sie tu pisze żeby robić, zaraz inny sposob niby działa a potem sie okazuje że nie działa, jednym tak innym nie... trafić juz moze człowieka te klepanie ofert bez efektuSmile

Na CB nie wpada nic? Tak jak mówię spróbuj z FIREFOXA, zrób ofertę, wyślij sms i musi się pobrać, mi działało super.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Sloniasek - 20-06-2012 12:31

Ja próbuję na CB zrobić ofertę "Wygraj Ipada 3" przyszedł PIN, wpisuję go na stronie, czekam a na widgecie przez 10 minut pisze "Checking for competition" albo "Not completed yet"
Próbowałem odświezyć stronę ale przenosi mnie na oferty z widgeta aby je ponownie wykonać...


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ibra1906 - 20-06-2012 12:38

Ja to samo z akcją Chcesz ipad, wygraj macbook pro i teraz wygaj nowego iphona .. to samo