Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - goblinX - 15-06-2012 09:39

(14-06-2012 23:24)milosz998 napisał(a):  Mam jeszcze takie pytanie: Po jakim czasie od dodania linku wpada pobranko?Big Grin

To jest loteria, czasem po paru godzinach lub na drugi dzień. Dla przykładu wczoraj miałem pobranie po dwudziestu minutach od dodania linku.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - milosz998 - 15-06-2012 10:54

Nom ja już mam dzisiaj pobranie za 0,85 Smile

Mówicie że na jednym starterze mogę zrobić około 4-5 ofert tak?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - milosz998 - 15-06-2012 10:56

Jeszcze jedno. Tak może nie w temacie ppadowload, ale czy na cashbuzz lub firecashu są oferty w ktorych moglbym wyslac sms za pobranie pliku tak za 3-4 złote? Na pewno wtedy wpadłoby trochę kasy a takie jedno pobranko sam sobie można zrobić Wink


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 15-06-2012 11:07

i jak coś działa na tym FC?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - ibra1906 - 15-06-2012 12:00

mi na początku wpadały pobrania z PL o wartości około 1,15$ teraz z PL o wartości 0,85$. Ale fajnie wczoraj 4 pobrania mi wpadły Wink jeżeli ktoś ma punkty to szybko pobrania wpadają


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Sloniasek - 15-06-2012 12:04

Czy będą dodane inne serwisy np Sharecash?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 15-06-2012 14:11

Właśnie też chciałbym wiedzieć czy już normalnie da się pobierać z FC ? Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 15-06-2012 15:47

Ponawiam pytanie


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 15-06-2012 21:51

[quote name='CashBuzz.org' timestamp='1339760350' post='1001832']
Wczoraj cofnęliśmy odrzucone przez sieci reklamowe oferty. Jeśli ktoś zlecił wypłatę, to została mu ona zwrócona i od całości zostały odjęte odrzucone oferty.

Jeśli ktoś miał więcej odrzuconych ofert niż wskazywał jego stan konta to jego konto było zerowane.

Kolejne odrzucane oferty będą automatycznie odejmowane i będą zaznaczone na liście pobrań kolorem czerwonym.


O dziwo użytkownicy ppadownload.net mieli bardzo mało odrzuconych ofert
[/quote]


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - milosz998 - 15-06-2012 22:38

Co raz więcej kasy anulują serwisy PPA. Podobno firecash też kase zabierał z konta. Szkoda gadac Smile

Są jakieś oferty za ktore moge zaplacic smsem?