Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 04-06-2012 21:24

jak wykonacie oferte to ile czekacie na rozpoczęcie pobrania? Bo u mnie rzadko kiedy pobierze a robię wszystko ok i ciagle tą o kondycji. Jakie jeszcze wam zalicza oferty z fc?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 04-06-2012 22:29

(04-06-2012 21:09)Kzn napisał(a):  ja tam mam konto ale nie pamiętam ani hasła ani maila :/

login to wiem, że taki jak na forum: kzn
Tak do dobra sprawa.

Napisz na PW, podam Ci maila na który email zostało konto utworzone, potem tylko dasz 'przypomnij hasło'


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - BabciaKleofas - 04-06-2012 23:03

szpilmen, a wiadomo tak dokładniej, kiedy wejdzie AstroCash? Macie już ustalone?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 05-06-2012 14:48

(04-06-2012 23:03)BabciaKleofas napisał(a):  szpilmen, a wiadomo tak dokładniej, kiedy wejdzie AstroCash? Macie już ustalone?

Jak ruszą oni to zostaną od razu dodani.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Damkofr - 05-06-2012 14:53

odpowie ktoś na pytanie moje?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - anonymous00 - 06-06-2012 22:32

super,udało mi się wypełnić oferte i nieprawidłowy kod -.-
mam stałe ip :<


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 07-06-2012 07:10

Właśnie wpadło mi do głowy pytanie dotyczące właśnie Twojego nieprawidłowego kodu.

Zapewne wykonałeś ofertę i pobrałeś plik.

Sytuacja polega na tym że jeżeli w pliku który zauploaduje podam inny kod niż przy akceptacji linku na stronie to mi wpadnie pobranie, a tej osobie która pobrała nie zostanie dodany pkt. żeby mógł swój link wstawić. Do tego ja nie stracę punktu na swoim pliku bo pobranie będzie jako nie ważne (nieprawidłowy kod).

A pytanie brzmi można takie coś zrobić? Bo to lekkie oszustwo Sad


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - [T] r u a n [T] - 07-06-2012 07:53

Mimo ze FC dodalo mase nowych ofert to po co dodaja niedzialajace?
Lepiej niech zapatrza sie w 5 dzialajacych niz 30 w takich ,ktorych nie da sie odtworzyc.
Dzialaja tylko 5 ofert a reszta cos sie czepia o IP ze nie to tyretorium, nie ta oferta dla tego panstwa to po co przy ofercie napisz (PL)..


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - AresxXx - 07-06-2012 07:59

(07-06-2012 07:10)yizer napisał(a):  Właśnie wpadło mi do głowy pytanie dotyczące właśnie Twojego nieprawidłowego kodu.

Zapewne wykonałeś ofertę i pobrałeś plik.

Sytuacja polega na tym że jeżeli w pliku który zauploaduje podam inny kod niż przy akceptacji linku na stronie to mi wpadnie pobranie, a tej osobie która pobrała nie zostanie dodany pkt. żeby mógł swój link wstawić. Do tego ja nie stracę punktu na swoim pliku bo pobranie będzie jako nie ważne (nieprawidłowy kod).

A pytanie brzmi można takie coś zrobić? Bo to lekkie oszustwo Sad

Link do pobrania kopiujemy ze strony ppadownload i wklejamy do nowej zakładki, przy czym stronę ppadownload dalej zostawiamy otwartą. Na nowej zakładce wykonujemy ofertę, pobieramy i już.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - bios - 07-06-2012 08:27

(07-06-2012 07:10)yizer napisał(a):  Właśnie wpadło mi do głowy pytanie dotyczące właśnie Twojego nieprawidłowego kodu.

Zapewne wykonałeś ofertę i pobrałeś plik.

Sytuacja polega na tym że jeżeli w pliku który zauploaduje podam inny kod niż przy akceptacji linku na stronie to mi wpadnie pobranie, a tej osobie która pobrała nie zostanie dodany pkt. żeby mógł swój link wstawić. Do tego ja nie stracę punktu na swoim pliku bo pobranie będzie jako nie ważne (nieprawidłowy kod).

A pytanie brzmi można takie coś zrobić? Bo to lekkie oszustwo Sad

Racja, trzeba napisać prosty skrypt, który sam sprawdza plik i to co w nim jest napisane. Później sprawdza z wprowadzonym łańcuchem znaków i odpowiednio sobie kontynuuje Wink