Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-06-2012 17:45

(01-06-2012 17:39)Xemon napisał(a):  Zauważyłem że te sieci od ankiet zmieniły taktykę. Teraz aby ukończyć ankietę, nie podaje się pinu lecz wysyła sms o treści start bla bla. :/


Btw. wgl. nie mogę się zalogować. Jak się loguję wyskakuje mi komunikat: "Your account is now active!"

Twoje konto zostało zbanowane, w celu wyjaśnienia zapraszam na PW.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - HeniutX - 01-06-2012 17:55

Mam info!
Wykonałem ofertę na CB ze zdrapką i zapomniałem zamknąć kartę z pobieraniem. Rozpoczęło się ono po 45 minutach :O


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - AresxXx - 01-06-2012 18:48

Także mam info, zrobiłem ofertę z firecash. Czas oczekiwania na zaakceptowanie oferty i pobranie pliku. SEKUNDA!


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - [T] r u a n [T] - 01-06-2012 19:40

Kod:
Jeszcze jakby było tysiąc użytkowników. :)
I masz błąd w liczeniu, 1000 użytkowników każdy co tydzień pobiera 1 plik = 1000 pobrań (1 tydzień) * 4 (miesiąc) = 4000$ licząc że średnia stawka to 1$, nie wiem skąd Ci się wzięło 12 tysięcy $

Wybacz,chodzilo mi o 12k PLN.

Kod:
Po 1. Wykonałem 3 oferty (2 wczoaj, 1 dziś) na kilku plikach i w ani jednym się nie udało pobrać pliku -.- (na cashbuzz)
Po 2. Uważam takie coś za lekkie zdzierstwo, bo np. kogoś nie będzie, nie ma akutalnie startera itp. i nie pobierze pliku admina..

Mam cos podobnego.Dzis uzylem calkiem nowy starter,zrobionych z 5 ofert i zadnej nie zaliczylo.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Kabajana - 01-06-2012 19:43

Hmm ja również Smile Zrobiłem 3 oferty z Firecash i nic nie zaliczyło Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-06-2012 19:43

Podawałem już które oferty działają ale jeszcze raz bo będziecie marudzić Smile

Działające:
FIRECASH:
[Firecash] W jakiej jesteś kondycji?


CASHBUZZ:
[CashBuzz] [ Mobyhit - Scratchcard - PIN (PL) ]
[CashBuzz] [Timw.e - X-Ray Scanner - PIN (Poland)]
[CashBuzz] X-ray
[CashBuzz] Chcesz I-pad?
[CashBuzz] Wybierz kolor I-phone!


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - AresxXx - 01-06-2012 20:40

szpilmen, kiedy ruszy adworkmedia?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - [T] r u a n [T] - 01-06-2012 20:42

Jak bedzie wiecej ludzi z zagranicy Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-06-2012 20:43

(01-06-2012 20:40)AresxXx napisał(a):  szpilmen, kiedy ruszy adworkmedia?

Później.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Xemon - 01-06-2012 21:17

Hmm, jak ja mam niby działać skoro przy każdej ofercie muszę wysłać smsa, a startery mają po 0zł?