Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - AresxXx - 01-06-2012 15:15

Jedno wejście - dycha Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-06-2012 15:29

(01-06-2012 15:12)masterex2 napisał(a):  
(01-06-2012 15:08)szpilmen napisał(a):  Mamy nowego kompetentnego programistę, co nowego w czerwcu:
- płatny dostęp do strony.
- zabezpieczenie przed błędnymi kodami (wcześniejsi programiście nie dali rady).
- będzie chyba nowy layout.

Płatny dostęp do strony? Czyli każdy będzie płacił czy tylko nowy użytkownik?

Każdy, chcemy obniżyć stopień nie aktywnych użytkowników.

Każdy user będzie musiał pobrać raz na tydzień plik administracji, do wyboru będzie CB lub FC jak komu wygodniej.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Skipi - 01-06-2012 15:54

A może mój plik zamiast administracji ? haha Big Grin


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-06-2012 16:03

(01-06-2012 15:54)Skipi napisał(a):  A może mój plik zamiast administracji ? haha Big Grin

Fajnie by było Smile

Musimy tak zrobić abyśmy też coś zarobili, oczywiście możemy dodawać swoje pliki nieskończoną ilość do generatora lecz wtedy będziecie czekać parę dni aż ktoś pobierze Wasz link. Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - [T] r u a n [T] - 01-06-2012 16:21

Cytat:Każdy, chcemy obniżyć stopień nie aktywnych użytkowników.

Każdy user będzie musiał pobrać raz na tydzień plik administracji, do wyboru będzie CB lub FC jak komu wygodniej.


Czyli co 1000 uzytkownikow i kazdy pobiera co tydzien plik administracji pomnozyc to przez 4 tygodnie liczac miesiac wychodzi 4000 pobran z czego za 1 ok 1 $ macie 12k$ dobrze licze?..


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-06-2012 16:53

(01-06-2012 16:21)[T] r u a n [T] napisał(a):  
Cytat:Każdy, chcemy obniżyć stopień nie aktywnych użytkowników.

Każdy user będzie musiał pobrać raz na tydzień plik administracji, do wyboru będzie CB lub FC jak komu wygodniej.


Czyli co 1000 uzytkownikow i kazdy pobiera co tydzien plik administracji pomnozyc to przez 4 tygodnie liczac miesiac wychodzi 4000 pobran z czego za 1 ok 1 $ macie 12k$ dobrze licze?..

Jeszcze jakby było tysiąc użytkowników. Smile
I masz błąd w liczeniu, 1000 użytkowników każdy co tydzień pobiera 1 plik = 1000 pobrań (1 tydzień) * 4 (miesiąc) = 4000$ licząc że średnia stawka to 1$, nie wiem skąd Ci się wzięło 12 tysięcy $


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Dennisek78 - 01-06-2012 16:59

Myślę że jest około 500 :>


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - HeniutX - 01-06-2012 17:38

Po 1. Wykonałem 3 oferty (2 wczoaj, 1 dziś) na kilku plikach i w ani jednym się nie udało pobrać pliku -.- (na cashbuzz)
Po 2. Uważam takie coś za lekkie zdzierstwo, bo np. kogoś nie będzie, nie ma akutalnie startera itp. i nie pobierze pliku admina..


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Xemon - 01-06-2012 17:39

Zauważyłem że te sieci od ankiet zmieniły taktykę. Teraz aby ukończyć ankietę, nie podaje się pinu lecz wysyła sms o treści start bla bla. :/


Btw. wgl. nie mogę się zalogować. Jak się loguję wyskakuje mi komunikat: "Your account is now active!"


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 01-06-2012 17:42

(01-06-2012 17:38)HeniutX napisał(a):  Po 1. Wykonałem 3 oferty (2 wczoaj, 1 dziś) na kilku plikach i w ani jednym się nie udało pobrać pliku -.- (na cashbuzz)
Po 2. Uważam takie coś za lekkie zdzierstwo, bo np. kogoś nie będzie, nie ma akutalnie startera itp. i nie pobierze pliku admina..

Odpowiedź 1:
Działające
FIRECASH:
[Firecash] W jakiej jesteś kondycji?


CASHBUZZ:
[CashBuzz] [ Mobyhit - Scratchcard - PIN (PL) ]
[CashBuzz] [Timw.e - X-Ray Scanner - PIN (Poland)]
[CashBuzz] X-ray
[CashBuzz] Chcesz I-pad?
[CashBuzz] Wybierz kolor I-phone!

Odpowiedź 2:
Jeśli nie będziemy albo nie będzie miał starteru jego konto zostanie zawieszone aż do pobrania pliku.