Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników (/Temat-Zarabianie-przez-internet-a-opinia-Waszych-rowiesnikow-52544)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - studziak - 20-10-2012 17:35

W moim przypadku nikt nie wierzy w to, że internet może być źródłem dochodów. Pokazałem im swoją pierwszą skromną wypłatę 15zł i zmienili zdanieWink


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - MrocznyKILL - 01-11-2012 13:50

Standard jak i u większości nie wierzą w takie rzeczy :/ a po pokazaniu dowodów wypłaty ( w tamtym czasie miałem około 120 zł na miesiąc ) uznali że to grosze a gdyby zobaczyć im w portfel wiele więcej by nie znalazł Smile


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Kabajana - 01-11-2012 13:55

U mnie nie wierzyli, łącznie zarobione ponad 2k, to zaczynają wierzyć po okazaniu dowodów Wink Mówią , że zarabiają więcej:|
Rodzice dają 50zł kieszonkowego na miesiąc i się chwalą zarobkam iBig Grin


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - bios - 01-11-2012 13:56

Mi też nie wierzą, ale jak mówię ojcu skąd mam kasę(ze strony) to nic nie mówi... Dla niego zarabianie w necie to black hat Lol


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - patyk339 - 01-11-2012 14:10

bios: Lol też tak mam Big Grin
Mi uwierzyli kiedy coś kupiłem za tą kasę Big Grin


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - surfer0700 - 01-11-2012 14:37

Rówieśnicy to pół biedy...
Zwróćcie uwagę na zachowanie części użytkowników tego serwisu.
Co w galerii pojawi się jakiś dowód wypłaty, to wraz z Nim dochodzi masa durnych komentarzy, że to scam, że to nie możliwe, że przez internet nie da się zarabiać.
To jest tragiczne.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - _Brutus - 03-11-2012 12:58

surfer0700, mniej konkurencji Wink


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - kleomenes - 03-11-2012 13:07

Znajomi też kombinują więc raczej optymistycznie podchodzą do zarabiania przez neta. Ja przede wszystkim muszę starszemu udowodnić że jednak da się zarobić pieniądze nie pracując "fizycznie" Cool Póki co to na razie jest "na jego" bo dowodami wypłat na 4,5 czy 30$ nie będę mu wymachiwał bo mnie wyśmieje Big Grin


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - ther - 04-11-2012 21:32

Z jednego z PP mam zarobki na poziomie 2k $ w tym roku. Troche niechcący - tak wyszło. Dla sporej grupy społeczeństwa to prawie 25% rocznych zarobków. Ale jak ludziom o tym mówię, to wolą uciekać niż posłuchać.

Nawet moja druga połówka za temat mojego "nowego projektu" wypowiada się, że nie da się w sieci. A ja właśnie chcę zbudować coś, co w pasywny spsób będzie przynosić kilkaset PLN miesięcznie Smile

Tyle, że trzeba wiedzeić co to jest pasywny dochód, jak działa sieć, jak się reklamować itp.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - mykk - 23-05-2013 17:16

znajomi mówią że tylko marnuje czas Wink
ale ja uważam że warto trochę czasu poświęcić i zarobić te parę groszy zamiast siedzieć tępo na "fejsubku" i nic nie robić Smile