Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników (/Temat-Zarabianie-przez-internet-a-opinia-Waszych-rowiesnikow-52544)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - BabciaKleofas - 03-05-2012 01:37

Wyśmiewka totalna, nawet kumpel, który zarobił pare zł na PPD uważa, że to strata czasu, ehh, niedługo się zdziwią. Wink


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - michalwie - 06-05-2012 18:31

jak rodzinka zobaczyła jakie kwoty wyciągam ze swojego konta to się mocno zdziwiła Smile


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Arcasan - 22-05-2012 18:56

Znajomi uważają, że to ściema. Rodzina jest nastawiona trochę bardziej pozytywnie.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - DDK - 22-05-2012 19:49

Obecnie głównie zarabiam na kodowaniu xHTML i CSS, na uboczu małe kwoty w PPA Wink. Ojca w gruncie rzeczy mało to obchodzi, ale wie że można mieć z neta coś za darmo. Mama chwali mnie po wszystkich znajomych i rodzinie, że "siedzi dużo przy komputerze, ale przynajmniej jakiś zysk z tego ma". Kumple głównie nie wiedzą, że jest taka możliwość a jak już się jakiemuś powie to powiedzą "ciekawe kto Ci da", albo "też tak BYM UMIAŁ".

Pozdro ziomy Big Grin


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - patyk339 - 22-05-2012 21:19

Na początku myslalem, ze mozna tylko kilka groszy zarobic. Ale jak przypadkiem ( przez lige rfactor) trafilem tu i "przejrzalem na oczy".
Rodzina tylko gada zebym wziąl sie do nauki a nie tylko siedzial i klikal w reklamy.
Tekst taty: "No to pokaz te 60 centow". Wczesniej powiedzialem, ze zarobilem tyle za pobranie. Krew mnie zalewa jak slysze takie teksty.
Przynajmniej koledzy troche się tym interesują.

P.S : Wczesniej zarabialem z nieistniejącym juz forum ( byl podobny poziom
Chyba mogę wymienic nazwe)
Forum.zdobywajnagrody.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - UmCyK - 26-05-2012 16:41

W październiku mam wypłacić sobie około 1000$
Znajomi nie wieżą.- Jak bd chcieli się napić(w październiku) to powiem że nie za te pieniądze niech oni stawiają :]
Ojca nie obchodzi.
Matka mówi że dobrze.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - xJAmaTOx - 26-05-2012 16:49

Skąd będziesz tyle wypłacał ? ; d


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - UmCyK - 26-05-2012 18:51

JBP gdybym chciał to bym mógł około 3000$ wypłacić


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - kolegaZPracy - 01-06-2012 18:14

Początek: Mama, Tata, Brat - "szukają frajerów, chcesz stracić?"

Pierwsza wypłata: Mama, Tata - sami w to weszli (dali mi jakoś 1000zł na doinwestowanie) sam byłem w szoku, btw: Tata już próbował takich zarobków kiedyś ale stracił w paru systemach, szanuję fakt, że zapomniał i otworzył się na nowe możliwości.

Teraz: Rodzice - przeliczają zyski z lokat bankowych na mój MLM. Brat - nie wierzy widział moje konto bankowe. Mówi mi "jak masz kasę to kup xboxa" a ja na to "chyba Ty szukasz frajera" to nie jest myślenie człowieka, który powiększa kapitał jeśli wydaje świeżą wypłatę, żal mi go, może kiedyś zrozumie.
Znajomi - śmieją się, mówią, że jestem człowiek piramida mimo, że pokazałem dowód wypłaty. Nieświadomie to mówiąc ściągają mi ludzi do biznesu, za co już jednemu niedowiarkowi podziękowałem, innemu za rejestracje zapłaciłem, nie zdziwiło go to. Mnie by zdziwiło gdyby znajomy mi zapłacił za rejestracje na portalu. Pewnie nie wie o co chodzi ale nikogo nie staram się przekonywać. Każdy ma swój rozum i wolną wolę Smile Im dłużej w tym jestem to coraz bardziej lubię matematykę Smile


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Cashme - 11-06-2012 22:26

Ogólnie znajomi nie wierzą, patrzą na to 'z góry'.