Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników (/Temat-Zarabianie-przez-internet-a-opinia-Waszych-rowiesnikow-52544)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Killer - 22-04-2012 07:17

Bardzo mnie ciekawi co Wasi znajomi, rodzina, przyjaciele sądzą o zarabianiu przez internet?
Wierzą w to? zarabiają? są sceptycznie do tego nastawieni?
Moi rówieśnicy nie specjalnie dowierzali, że cokolwiek da się zarobić dopóki nie zobaczyli na własne oczy wyciągów salda na koncie bankowym.
Wydaje mi się że większość nie potrafi zrozumieć, że siedząc w domu można bez większych problemów zarabiać średnią krajową przez internet lub też średnią niemiecką wypłatę przy nieco większym nakładzie pracy.
Nie wyobrażam sobie teraz życia bez dodatkowych dochodów jakie generuje przez internet.
Opowiedzcie jak jest u Was, może rozwinie Nam się całkiem interesująca dyskusja Smile


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - ciamciaj - 22-04-2012 07:33

Ja mogę powiedzieć jak to wygląda ze strony inwestowania. Kiedy na początku o tym wspominałem ludzie nie wierzyli, że możliwe jest tak wysokie oprocentowanie. Byli bardzo sceptyczni, tak samo rodzina. Dopiero kiedy zarobiłem pieniądze, nagle wszyscy chcieli inwestować ze mną, rodzice zaczęli powierzać pieniądze. Ludzie w sumie jak tu w internecie, potrzebują dowodów, że to nie scam, tylko tym z normalnego życia musisz przedstawić swoje.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - LessiPL - 22-04-2012 07:53

Jako że jestem w szkole średniej rodzice sądzili że tracę czas na granie czy czatowanie przez neta gdyż dużo czasu spędzam przed komputerem, jednak po kilku miesiącach praktyki wyciągam nie mniej niż tysiaka miesięcznie, rodzice są dumni że sam sobie radzę, nie potrzebuje od nich kieszonkowych na imprezy czy kasy na nowy samochód (in progress). Znajomi faktycznie dosyć sceptycznie do tego podchodzą, ale zwierzam się tylko najbliższym wszyscy nie muszą wiedzieć że w sieci można prosto zarobić - zresztą gdyby każdy wiedział to nikt by nie zarobił Smile


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - zon - 22-04-2012 13:03

U mnie jest tak, że jak znajomi zobaczą, że wpadło mi parę groszy - motywują się na kilka dni i starają się zarobić jakieś grosze, lecz mimo moich uprzedzeń poddają się zaraz na początku bo "słabo kasa leci"


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Sloniasek - 22-04-2012 13:12

Moim znajomym bardzo podoba się to że można zarobić niezłe kwoty, lecz oni niestety nie mają o tym zielonego pojęcia, a rodzina jak to rodzina mówi że "nic nie ma za darmo" Smile


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - teel - 22-04-2012 13:18

Jak w przypadku ciamciaja- na początek niedowierzanie, bo "kto z internetu da Ci pieniądze?", lecz gdy moi bliscy zobaczyli kilka wypłat, całkowicie zmienili nastawienie do tego tematu, chcąc zainwestować także swoje pieniądze.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - Ropsont - 22-04-2012 14:08

U mnie znajomi są zdumieni, że potrafię robić coś oryginalnego i wyciągać kasę z niczego podczas gdy oni pracują w bardziej tradycyjny sposób (supermarkety, MCD, roznoszenie ulotek). Gorzej z rodziną, która twierdzi że do niczego mnie to nie zaprowadzi, a okres zarabiania kiedyś się skończy. Osobiście w to wątpię bo z roku na rok miewam nowe ciekawe pomysły do realizacji. Jak ktoś traktuje zarabianie w internecie jako swoje "hobby" tak jak ja, to przychodzi mu to z łatwością i spokojnie idzie się z tego utrzymać.

Fakt, mało osób zarabia przez internet prawdziwe pieniądze ale zastanawiam się czy to nie przez falę serwisów oszukujących i naciągających swoich użytkowników, które wyrosły jak grzyby po deszczu w pewnym momencie rozwoju sieci.
Niestety nie każdy może zarabiać w taki sam sposób, jednym brakuje pomysłów, innym determinacji, jeszcze innym po prostu szczęścia. Dlatego znajomi zazwyczaj po prostu dziwią mi się, że mam z tego internetu jakiekolwiek dochody.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - teel - 22-04-2012 14:21

(22-04-2012 14:08)Ropsont napisał(a):  Fakt, mało osób zarabia przez internet prawdziwe pieniądze ale zastanawiam się czy to nie przez falę serwisów oszukujących i naciągających swoich użytkowników, które wyrosły jak grzyby po deszczu w pewnym momencie rozwoju sieci.

Taka prawda, osoba która została raz, lub kilka razy oszukana na pieniądze zarobione przez internet tworzy sobie stereotyp "internet=żadnych realnych zysków", i dlatego dochodzi do tak ogromnego sceptycyzmu wśród nas.


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - RaseR - 22-04-2012 14:53

Zgadzam się z teel-em...
Wśród moich rówieśników także spotkałem się z kpiną i większość (jakieś 95%) sądzi że zarabianie przez internet to jedno wielkie oszustwo...
Lecz jeżeli zobaczą dowody wypłaty to się przekonają i może w końcu dadzą sobie pomóc i skorzystają z moich reflinków Wink


RE: Zarabianie przez internet, a opinia Waszych rówieśników - ciamciaj - 22-04-2012 22:08

RaseR? A duzo już zarobiłeś? Czy dopiero brniesz do tych dowodów? Smile