Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) (/Temat-Poradnik-dzieki-ktoremu-mozesz-zarobic-30-dziennie-52541)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Branzolek - 22-04-2012 10:57

Aż dziwne że autor wybrał taką osobę do tego ..


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - m4rcin93 - 22-04-2012 11:09

Czekam na recenzję kogoś z ekipy ZC Smile


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Dennisek78 - 22-04-2012 11:10

m4rcin Okej prześlę poradnik do recenzji użytkownikowi "Coristo" myślę że to Cię usatysfakcjonuje.


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - m4rcin93 - 22-04-2012 11:14

Lepiej by było do Słoniaska, ale jak wysłałeś już do Corista to ok Smile


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Dennisek78 - 22-04-2012 11:18

Przepraszam mylą Mnie te kolorki xD na początku chyba miał tylko coristo albo nie widziałem Słoniaska ; D

Wysłałem do tego kto był chętny na zrecenzowanie poradnika :-)

Czyli Słoniasek Big Grin


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Sloniasek - 22-04-2012 11:32

Otrzymałem poradnik, niedługo zrobię recenzję.


Recenzja:

Zacznę od tego że sposób dzięki któremu możemy zarobić pieniądze jest raczej mało znany.
Poradnik jest w miarę krótki i ubogi ale posiada screeny i jest w nim wszystko opisane od A do Z Smile Wszystko jest wyjaśnione krok po kroku.
Przy średnim nakładzie pracy powinny być rezultaty, osobiście sprawdzę czy ta metoda działa i dam znać Smile
Cena troszkę wysoka ale myślę że zwróci się szybko każdemu userowi który kupi ten poradnik.


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Dennisek78 - 22-04-2012 12:54

Proszę nie kierować się tym iż na forum lo*** poradnik jest za 20$ dlatego iż tak poradnika się już nie da kupić.


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Dennisek78 - 22-04-2012 20:39

[email protected] -----> Paypal autora jeśli chcecie zakupić poradnik wystarczy że wyślecie mu pieniążki a ja dostanę na PW potwierdzenie płatności :-)


Od teraz promocja ! poradnik w cenie 20$ !


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - mireck - 23-04-2012 11:45

I działa??


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Branzolek - 23-04-2012 13:00

Pozdro że mi się już nie wyświetlają te oferty co trzeba ...