Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) (/Temat-Poradnik-dzieki-ktoremu-mozesz-zarobic-30-dziennie-52541)

Strony: 1 2 3


Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Dennisek78 - 22-04-2012 00:38

1. Nazwa poradnika :[Ankiety]Sposób Na Zarobek 50$ w Ciągu 3godzin. Bez limitu możemy zarobić naprawdę sporą sumę . gwarantuje że koszt poradnika zwróci się w ciągu dnia Wink (MAX 2 dni)
2. Przeznaczenie :Zarabianie w internecie
3. Cena :30$

4. Opis :
Witam
Poradnika jest tylko 20 Sztuk I ani 1 więcej. (chyba że będzie duży "popyt" wtedy powiększamy ilość kopi)
Chciałbym wam zaoferować poradnik autorstwa użytkownika "mamboo" z innego forum od którego UZYSKAŁEM prawa na sprzedaż tutaj
Jest to metoda dzięki której w ciągu 3 godzin zarobiłem bezproblemowo 50$.
Sprzedaje oto tą metodę ponieważ potrzebne mi pieniążki
Poradnik opisany jest w taki sposób że nawet dziecko by go zrozumiało .
Do Sedna sprawy.
Otrzymujemy :
1.Pełen poradnik + Screeny.
2.Adresy 2 stron www na których skupiamy się w celu zarobku.
3. PEŁNĄ pomoc na GG. (Jeśli masz jakieś pytania przed kupnem pisz śmiało tutaj, otrzymasz odpowiedz)

5. Sposób płatności i wysyłki :paypal.
Dowody wpłaty ;

[Obrazek: dowod1u.jpg]

[Obrazek: dowod2d.jpg]










Z powodu iż zapewne będzie dość duże zainteresowanie osoby uzyskają na PW e-mail gdzie mają wpłacić pieniążki na PP, kto pierwszy ten lepszy :-)

Na wszelkie pytania zostaje udzielona odpowiedz !

Recenzja TOP earnera na cashfile (nie podaje stronki do tematu bo to reklama)

[Obrazek: ninh.jpg]

Ps. Tylko GG obecnie, przykro mi że nie udostępniam SKYPE ;/


Recenzja Naszego tutora :

(22-04-2012 11:32)Sloniasek napisał(a):  Otrzymałem poradnik, niedługo zrobię recenzję.


Recenzja:

Zacznę od tego że sposób dzięki któremu możemy zarobić pieniądze jest raczej mało znany.
Poradnik jest w miarę krótki i ubogi ale posiada screeny i jest w nim wszystko opisane od A do Z Smile Wszystko jest wyjaśnione krok po kroku.
Przy średnim nakładzie pracy powinny być rezultaty, osobiście sprawdzę czy ta metoda działa i dam znać Smile
Cena troszkę wysoka ale myślę że zwróci się szybko każdemu userowi który kupi ten poradnik.



RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Sloniasek - 22-04-2012 05:42

Jestem skłonny zrobić recenzję tego poradnika.


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - expresso - 22-04-2012 08:17

Odradzam zakupu.
Osoba skopiowała cały temat z forum o tematyce zarabiania przez internet i pewnie sprzedaje ten sam poradnik (którego nie jest autorem), tylko o 10 $ drożej.


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - tomazzi - 22-04-2012 08:37

(22-04-2012 08:17)expresso napisał(a):  Odradzam zakupu.
Osoba skopiowała cały temat z forum o tematyce zarabiania przez internet i pewnie sprzedaje ten sam poradnik (którego nie jest autorem), tylko o 10 $ drożej.

a ja polecam naukę czytania ze zrozumieniem ...

tutaj cytat z postu autora tematu :

" Chciałbym wam zaoferować poradnik autorstwa użytkownika "mamboo" z innego forum od którego UZYSKAŁEM prawa na sprzedaż tutaj"

szczerze więc autor informuje, że nie jest autorem poradnika, informuje kto jest jego autorem, oraz wspomina o zgodzie autora poradnika na sprzedaż go przez cytowaną osobę


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Qwik - 22-04-2012 08:59

Ten poradnik ma już dużo ponad ponad 20 osób i nie wiem po co ktoś pisze ze jest limitowana sprzedaż jak i tak sprzedaje ile chce.


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - expresso - 22-04-2012 09:05

(22-04-2012 08:37)tomazzi napisał(a):  
(22-04-2012 08:17)expresso napisał(a):  Odradzam zakupu.
Osoba skopiowała cały temat z forum o tematyce zarabiania przez internet i pewnie sprzedaje ten sam poradnik (którego nie jest autorem), tylko o 10 $ drożej.

a ja polecam naukę czytania ze zrozumieniem ...

tutaj cytat z postu autora tematu :

" Chciałbym wam zaoferować poradnik autorstwa użytkownika "mamboo" z innego forum od którego UZYSKAŁEM prawa na sprzedaż tutaj"

szczerze więc autor informuje, że nie jest autorem poradnika, informuje kto jest jego autorem, oraz wspomina o zgodzie autora poradnika na sprzedaż go przez cytowaną osobę

Nie sądzę, żeby autor poradnika się na to zgodził. Inaczej nie wprowadzałby limitu sprzedaży.
Jeżeli dostanę dowód na pozwolenie to zwracam honor.


Odp: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Scoobyx - 22-04-2012 09:25

Zobaczymy. Zaraz mu to napisze. Jak będzie na pc.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Branzolek - 22-04-2012 09:43

Też wątpie a po drugie a innym forum mozna kupić za 20$ , Autor potrzebuje gotówki a daje zarobić innym na sprzedaży tego samego ? Poprosze dowód zgody wykorzystywania ponownego w celach sprzedaży.


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Ganek - 22-04-2012 09:48

Denisek, jeśli okaże się że nie masz pozwolenia to lecisz z LCP Smile
Po pierwsze cena od autora poradnika to 20$
Po drugie sprzedaje ten poradnik na forum razem z autorem i jakoś nie wspominał mi o tym, żeby dawał komuś prawa do sprzedaży.


RE: Poradnik dzięki któremu możesz zarobić 30$, dziennie :-) - Dennisek78 - 22-04-2012 10:34

Jako iż posądzacie Mnie o "takie" zarzuty, przedstawiam screnna który przedstawia że On nie ma zbyt dużo czasu by odpisywać (na forum LO....) dlatego też ja zajmuje się sprzedażą poradnika tutaj : forum zarabiam.com

[Obrazek: veuh.jpg]

Wystawiam poradnik po cenie 30$ i myślę że ta cena jest atrakcyjna ze względu iż na LO... poradnik nie będzie sprzedawany.


@Odpowiedzią na pytanie dlaczego jest ciągle powiększana suma ilość poradników jest prosta - Administrator serwisu BARDZO się cieszy że nowi użytkownicy goszczą w Jego serwisie dlatego więc nie ma obaw że ten sposób się "wypali"