Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) (/Temat-Przyspiszenie-Forum-Nowy-serwer-dla-Was-52467)



Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - Admin - 20-04-2012 08:33

Hejka,
[Obrazek: piesc2.png]

jak wiecie Nasz stary połtorej roczny dedyk powoli nie wystarcza Tongue Jesteście zbyt aktywni i jest Was zbyt wielu, dlatego wkrótce zmienimy maszynę na nową 3x mocniejszą, obecny serwer dedykowany jest opłacany jeszcze przez jeden miesiąc, tak więc za niecałe 30 dni przeniesiemy się na nową maszynę. Myślę że znacznie ułatwi Wam to dyskusję i czerpanie wiedzy na forum. Postanowiłem Was poinformować przed czasem, abyście nie zdziwili się że któregoś pięknego dnia forum będzie nieczynne przez kilka-kilkanaście godzin, nie podcinajcie wtedy żył, ani nie wyskakujcie z bloków - wszystko wróci do normy, zapewniam WasSmile

Pozdrówka Zarabiacze Smile


RE: Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - [T] r u a n [T] - 20-04-2012 08:46

No to czekamy Big Grin


RE: Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - ciamciaj - 20-04-2012 09:13

Dzieki ze uprzedziles bo byłby czarny czwartek vol.2 Smile

A co do serwera to sie przyda, bo nawet przez czas mojej krótkiej aktywnosci na forum zauwazylem troche zbyt czesto 502-jkę i problemy techniczne Smile)


RE: Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - DDK - 20-04-2012 13:13

Cytat:kilka-kilkanaście godzin, nie podcinajcie wtedy żył, ani nie wyskakujcie z bloków

Co ja będę wtedy robił !??!! Sad

A tak serio to elegancko, bo forum ostatnio coś wysiada Tongue


RE: Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - Scoobyx - 20-04-2012 13:18

Na to czekałem. Nieraz trzeba czekać kilka sec, aż się wszystko załaduje.


RE: Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - teel - 20-04-2012 13:45

Przyda się, w końcu będzie można komfortowo przeglądać forum.


RE: Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - Yogii - 20-04-2012 15:25

super, nedzie wrescie bezproblemowo


RE: Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - mateusz1167 - 20-04-2012 21:25

Super Big Grin Dzięki, że się staracie na pewno większości użytkownikom, jak i nie wszystkim, podoba się, że coś robicie i dbacie o nas użytkowników Smile


RE: Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - Gryzon09 - 21-04-2012 20:57

Ostatnio bywają często przeciążenia, także przyda się Smile


RE: Przyspiszenie Forum - Nowy serwer dla Was :) - ARTNETGame - 27-04-2012 13:37

To super, że portal się rozwija i są ciągłe korzystne zmiany Smile