Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goshcloud - Nie dla nas... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Goshcloud - Nie dla nas... (/Temat-Goshcloud-Nie-dla-nas-52357)



Goshcloud - Nie dla nas... - kalutor - 17-04-2012 13:29

Właśnie przed momentem po zalogowaniu się do tak zachwalanego serwisu jakim jest Gushcloud, otrzymałem powitalną informację w stylu - "Niestety zauważyliśmy, że jesteś z Polski, w związku z tym nie możemy Ci płacić".
No cóż, zauważyli rychło w czas - po czterech dniach od rejestracji.
Nie wiem jak Wy, ale ja zwijam żagle, pozostając niezmiennie dumny z mojej polskości...


RE: Goshcloud - Nie dla nas... - bartex89 - 17-04-2012 13:36

bo trzeba było ustawic USA i kupic proxy - działa do tej pory


RE: Goshcloud - Nie dla nas... - kalutor - 17-04-2012 13:59

(17-04-2012 13:36)bartex89 napisał(a):  bo trzeba było ustawic USA i kupic proxy - działa do tej pory

Wiesz, bo trzeba wziąć łom i zrobić wjazd do sklepu po jego zamknięciu. Można też zatankować auto i odjechać nie płacąc za paliwo. Można ustawić USA i kupić proxy... Można? Pewnie tak; można nie móc sobie spojrzeć w twarz dla paru centów. Ja golę się często...


RE: Goshcloud - Nie dla nas... - patyk339 - 17-04-2012 15:23

(17-04-2012 13:29)kalutor napisał(a):  Właśnie przed momentem po zalogowaniu się do tak zachwalanego serwisu jakim jest Gushcloud, otrzymałem powitalną informację w stylu - "Niestety zauważyliśmy, że jesteś z Polski, w związku z tym nie możemy Ci płacić".
No cóż, zauważyli rychło w czas - po czterech dniach od rejestracji.
Nie wiem jak Wy, ale ja zwijam żagle, pozostając niezmiennie dumny z mojej polskości...
No cóż. Szkoda.

Tak mały off top.
Witamy nowego użytkownika.


RE: Goshcloud - Nie dla nas... - ciamciaj - 17-04-2012 19:30

Tylko płatność jest niedostepna w polsce, nie serwis, wiec wystarczy wyplate wyslac ze zmienionego konta na paypala u.s.a. Ktos nie chce nie musi. Co do serwisu to prawda, mnie tez nie poinformowali.


RE: Goshcloud - Nie dla nas... - w3ly - 17-04-2012 20:39

Pieniądze za konta się dodają, a paypal z USA to chyba niewielki problem. Raczej nie ma powodu do narzekania.