Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dział [Hazard] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dział [Hazard] (/Temat-Dzial-Hazard-52146)

Strony: 1 2


Dział [Hazard] - BialySzczecin - 13-04-2012 01:37

Moge się zająć takim działem, gdybym dostał taką postać to bym napisał:


- Jak zyskać na party poker na starcie 75$ ( bez depozytu, poradnik )
- Jak Przejść PokerSTRATEGY Quiz. ( Zasilenie konta w czterech najsłynniejszych serwisach pokerowych. )
- Co tydzień linki do bonusów i ciekawych turnieji ( mam pare stronek )
- Dodatkowym pomysłem byłby dział z Turniejami a dla osób postronnych hasła do zamkniętych turnieji robionych dla polaków ( od 5$ do 100$ zazwyczaj, 20$ najczęściej do 20 osób max wpisowe np. 1$ )



..Kiedy byłem Kiedy byłem małym Hłopcem hej


RE: Dział [Hazard] - patyk339 - 13-04-2012 13:02

Po pierwsze.
Takiej posady nie dostaniesz. Możesz napisać tam temat. Kontrolował by to wszystko Admin i Moderatorzy.
A dla mnie to jest całkiem niezły pomysł.


RE: Dział [Hazard] - BialySzczecin - 13-04-2012 14:49

(13-04-2012 13:02)patyk339 napisał(a):  Po pierwsze.
Takiej posady nie dostaniesz. Możesz napisać tam temat. Kontrolował by to wszystko Admin i Moderatorzy.
A dla mnie to jest całkiem niezły pomysł.

Ale moge zawsze opiekuna działu dostać z możliwością edycji postów i podwieszania tematów :-)


RE: Dział [Hazard] - ciamciaj - 13-04-2012 16:22

(13-04-2012 01:37)BialySzczecin napisał(a):  - Dodatkowym pomysłem byłby dział z Turniejami a dla osób postronnych hasła do zamkniętych turnieji robionych dla polaków ( od 5$ do 100$ zazwyczaj, 20$ najczęściej do 20 osób max wpisowe np. 1$ )

Nie zrozumiałem tego podpunktu, te turenieje nie powinny byc wlasnie dla wtajemniczonego grona a nie postronnych osob?

Co do funkcji to niech wypowie sie ktos z teamu forum, bo tylko oni sami wiedza co im w glowie swita Smile


RE: Dział [Hazard] - BialySzczecin - 13-04-2012 17:35

(13-04-2012 16:22)ciamciaj napisał(a):  Nie zrozumiałem tego podpunktu, te turenieje nie powinny byc wlasnie dla wtajemniczonego grona a nie postronnych osob?

Co do funkcji to niech wypowie sie ktos z teamu forum, bo tylko oni sami wiedza co im w glowie swita Smile

Tak, na turnieje w polsce trudno wejść. Dla nowicjuszy będą normalne turnieje ktore bede staral sie opisac w taki latwy sposob i podlinkowany do turnieju.

[attachment=464]
[attachment=465]
[attachment=466]

[Obrazek: attachment.php?aid=466]
[Obrazek: attachment.php?aid=465]
[Obrazek: attachment.php?aid=464]



RE: Dział [Hazard] - ciamciaj - 13-04-2012 17:40

Okej, nie wiedzialem tego wiec wydalo mi sie dziwne.


RE: Dział [Hazard] - tomazzi - 13-04-2012 17:42

ciekawy pomysł - jestem jak najbardziej za takimi działami i tematami na forum
co do rangi - tutaj ekipa forum musi wyrazić swoje zdanie bo nikt ze zwykłych userów w tej kwestii nie zdziała nic i takiej funkcji chodź byśmy nawet chcieli nie nadamy jej tobie Smile


RE: Dział [Hazard] - kris6917 - 15-04-2012 13:56

myślę że bardzo ciekawa inicjatywa chętnie bym skorzystał


RE: Dział [Hazard] - BialySzczecin - 16-04-2012 00:37

Dzieki za popracie, ale administracja może zawsze nie brać pod uwage waszych komentarzy a na odpowiedź admina ja czekam.

KRis, fajnie. Co dziennie praktycznie sa turnieje tzw FREE-ROLL :-)


RE: Dział [Hazard] - Killer - 16-04-2012 20:32

(13-04-2012 14:49)BialySzczecin napisał(a):  
(13-04-2012 13:02)patyk339 napisał(a):  Po pierwsze.
Takiej posady nie dostaniesz. Możesz napisać tam temat. Kontrolował by to wszystko Admin i Moderatorzy.
A dla mnie to jest całkiem niezły pomysł.

Ale moge zawsze opiekuna działu dostać z możliwością edycji postów i podwieszania tematów :-)

1 kwietnia był prawie 3 tygodnie temu.