Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Problem PayPal (/Temat-Problem-PayPal-51620)

Strony: 1 2 3


Problem PayPal - Majka - 01-04-2012 10:01

Witam. Dziś podczas logowania na stronie paypal wyskoczył komunikat dotyczący weryfikacji:

[Obrazek: a841050fd2d434c2med.jpg]

Poproszono mnie o wpisanie ostatnich 16 cyfr rachunku bankowego w celu weryfikacji. Ni i wpisuje od przodu od tyłu ze spacjami, bokiem itp. (wpisuje poprawne numery)
Oczywiście bez skutku - konta nie mogę odblokować. Co robić czy to jest błąd serwisu paypal?


Jak możecie pomóżcie


RE: Problem PayPal - tomazzi - 01-04-2012 10:07

czy masz dodany rachunek bankowy do konta ?
musisz podać taki sam jaki masz dodany do konta - jak nie przejdzie to wujek google - fraza "jaki jest numer infolinii polskiej paypal" - i zadzwonić do nich - tam uzyskasz pomoc i informacje


RE: Problem PayPal - Majka - 01-04-2012 10:12

Tak mam dodany rachunek i zweryfikowany - wpisuje ostatnie 16 cyfr ale nie pomaga. Może w złym formacie wpisuje ( nie wiem PL na początku albo coś...). Piszę o tym na forum licząc, że ktoś już może spotkał się z taką sytuacją?


RE: Problem PayPal - Sloniasek - 01-04-2012 10:14

musisz wpisać numer IBAN

Czyli z przedrostkiem "PL" np. PL1234567890 (16 cyfr rachunku)


RE: Problem PayPal - Majka - 01-04-2012 10:23

Próbowałam

"Brak niektórych wymaganych informacji lub są one niekompletne. Popraw dane i spróbuj ponownie."


RE: Problem PayPal - Sloniasek - 01-04-2012 10:24

Może wyczyść ciasteczka przeglądarki i spróbuj jeszcze raz.


RE: Problem PayPal - Majka - 01-04-2012 10:29

Nic nie pomaga Sad


RE: Problem PayPal - tomazzi - 01-04-2012 10:32

powiem tak Smile
takie problemy pojawiają się czasem jak np za dużo operacji zmian wykonywało się na koncie - np zmieniało się często podstawowy adres e-mail - czasem się "zwiesza" konto tzn ustawienia i dlatego nie przyjmuje wprowadzanych rzeczy bo system jest "zwieszony" i dlatego poprawnie wprowadzana informacja widziana jest jako błędna - trzeba zadzwonić - resetują ustawienia i wszystko wraca do normy - bez infolinii nie zdziałasz nic


RE: Problem PayPal - Majka - 01-04-2012 10:52

I to jest najbardziej prawdopodobne co pisze Tomazii!
(01-04-2012 10:32)tomazzi napisał(a):  powiem tak Smile
takie problemy pojawiają się czasem jak np za dużo operacji zmian wykonywało się na koncie - np zmieniało się często podstawowy adres e-mail

Zobaczymy jutro, narazie dzięki za pomoc


RE: Problem PayPal - tomazzi - 01-04-2012 11:32

(01-04-2012 10:52)Majka napisał(a):  I to jest najbardziej prawdopodobne co pisze Tomazii!
(01-04-2012 10:32)tomazzi napisał(a):  powiem tak Smile
takie problemy pojawiają się czasem jak np za dużo operacji zmian wykonywało się na koncie - np zmieniało się często podstawowy adres e-mail

Zobaczymy jutro, narazie dzięki za pomoc

to był mój na 7 lat jeden jedyny problem z paypal - chciałem zmienić podstawowy adres e-mail - podczas próby zmiany system żądał albo podania numeru konta ( ostatnie 16 cyfr) lub karty kredytowej - podawane numery chodź prawidłowo były widziane dla systemu jako nie prawidłowe - zadzwoniłem na infolinię i tam mi pani powiedziała, że częste zmiany czasem "zawieszają" skrypt konta i stąd taka sytuacja - zresetowała ustawienia i skrypt i po 2 minutach wszystko działało jak trzeba i przy próbie zmiany podstawowego adresu e-mail nie chciało podawania żadnych informacji konta czy karty