Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl (/Temat-Kody-z-nakretek-Coca-Coli-za-transfer-punkty-na-chomikuj-pl-51573)



Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - Marcus767 - 31-03-2012 13:03

Oferuję wymianę punktów z nakrętki za transfer lub punkty na portalu chomikuj.pl


Wystarczy, że napiszesz do mnie Wiadomość na chomika lub maila w której będzie:
-Niewykorzystany kod z nakrętki coca-coli lub innych.
-Twój wybór (transfer/punkty- chomikuj )
+W przypadku transferu podajesz również link lub nazwę filmu/gry którą chciałbyś pobrać na mój koszt.
+W przypadku punktów na chomiku podajesz nazwę swojego chomika.



Oferta na transfer:
1 punkt z nakrętki= 150 MB do pobrania z chomikuj na mój koszt.
Przykładowo za napój 0,5L są aż 3 punkty czyli za kod z tej nakrętki daję 450MB transferu !!

Oferta na punkty:
1 punkt z nakrętki= 200 punktów chomikuj.


Napoje biorące udział:
Coca-Cola
Coca-Cola Zero
Coca-Cola Light
Fanta Pomarańczowa
Fanta Lemonic
Sprite.


Pamiętaj ty na tym nic nie tracisz wysyłając do mnie kod który i tak pewnie wyrzuciłbyś wraz z korkiem do kosza.
Za to ja oferuję ci możliwość bardzo szybkiego pobrania pliku który tylko chcesz.



Masz pytania?

Pisz do mnie na chomika:
Transfer.za.kody

Lub na maila:
[email protected]

lub tutaj na PW


Punkty/transfer daję/udostępniam w ten sam dzień.

Nie wierzysz ?
Wyślij 1 poprawny kod i się przekonaj !!


RE: Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - ciamciaj - 06-04-2012 22:37

Wysłałem wiadomosc na email Smile


RE: Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - Marcus767 - 08-04-2012 21:33

Dzięki za kod, odpowiedziałem na twoją wiadomość i zrobiłem co chciałeś Smile


RE: Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - ProFarT - 05-05-2012 17:09

Wysłałem wiadomość.
Jeśli wszystko będzie ok - wyślę kolejne Wink


RE: Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - jarunioo7 - 05-05-2012 18:40

I jak przebiegają transakcje? Na czas, wszystko uczciwie i zgodnie z umowami?


RE: Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - marcel_kk - 05-05-2012 19:08

Dla chętnych na trsnsfer lecz nie posiadających kodów,
moge odsprzedać:
5 pkt / 10 gr
4 pkt / 8 gr
3 pkt / 5 gr
GG: 37146066


RE: Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - ProFarT - 06-05-2012 23:31

Wszystko w porządku ! Wysyłam kolejne Smile


RE: Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - generation7 - 07-05-2012 02:11

Kupie nakrętkiiiiiiiii z działającym kodem


RE: Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - marcel_kk - 07-05-2012 03:51

(07-05-2012 02:11)generation7 napisał(a):  Kupie nakrętkiiiiiiiii z działającym kodem

Jeszcze posiadam:

GG: 37146066 lub PW


Kody z nakrętek Coca-Coli za transfer/punkty na chomikuj.pl - surfer0700 - 26-06-2013 20:52

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.