Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odżywka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Odżywka (/Temat-Odzywka-51329)

Strony: 1 2


Odżywka - mateja11 - 24-03-2012 21:54

Siemka Wink
Mam do Was pytanie
Ostatni zacząłem brać HMB i chciałby do tego wprowadzić jakaś drugą odżywek (tzn jakiś spalacz )
Czytałem o dwóch:
FAT BURNER i L-carnitine
Moze byście coś doradzili? Oczywiście + za pomoc będzie Wink pozdrawiam


RE: Odżywka - mariio - 24-03-2012 22:16

Animal Cuts Big Grin
ale lepiej bd jak powiesz nam zanim zaczniesz brać jakikolwiek spalacz ile masz wzrostu i wagę.
bo jak ma być ci nie potrzebny to po co masz wyglądać jakbyś miał anoreksje Big Grin


RE: Odżywka - mateja11 - 24-03-2012 22:24

Mam 184cm i 77kg. Wiem że niektórzy powiedzą że to jest git, ale jeszcze jest za mało ;p
Ale musze zbić do 72. Bo mi to jest potrzebne do uprawiania lekkiej atletyki juz i tak schudłem 6 kg bez zadnych spalaczy ale ostatnio nic nie chudnę. Wiec co byś doradził ?


RE: Odżywka - mariio - 24-03-2012 22:31

do schudnięcia 4 kilo nie opłaca się kupować jakiegokolwiek spalacza Big Grin
dużo ruchu i odpowiednia dieta styknie


RE: Odżywka - mateja11 - 24-03-2012 22:35

ale wiesz schudnąć to można i bez tego, ale bym chciał żeby troche i rzeźby zrobić ;p


RE: Odżywka - mateja11 - 24-03-2012 22:41

Czytałem że jak bym dorzucił L-carnitine to działa też na rzeźbę. Więc było by 2 w jednym. Spadek masy + rzeźba


RE: Odżywka - mariio - 24-03-2012 22:45

jeszcze jedno ważne pytanie : Ile masz lat ?

bo jak znowu nadziałem się na 13 latka który myśli że jak połyka trochę odżywek i bd superbohaterem to się wkurzę Tongue
chcesz robić rzeźbę to jest na to specjalny plan treningowy który znajdziesz na Sportowym Forum Dyskusyjnym Big Grin


RE: Odżywka - mateja11 - 24-03-2012 22:58

17. I nie łykam samych odżywek i czekam na cud Big Grin sporo trenuje, Teraz zacząłem robić ćwiczenia na brzuch. Robie je juz 3 tygodnie, ale troche tłuszczu jest na brzuchu i by się przydał to tego jakis spalacz zeby to spalić. ;p a na forum jakieś wejde i popatrze na rzeźbe treningów


RE: Odżywka - bios - 24-03-2012 23:05

Hmb dużo nie daje. Ile czasu już chodzisz na siłownię?


RE: Odżywka - mateja11 - 24-03-2012 23:12

z 3 miesiące, a HMB biore od 3 tygodni