Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vespa czy warto kupić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Vespa czy warto kupić? (/Temat-Vespa-czy-warto-kupic-51103)



Vespa czy warto kupić? - damianus627 - 18-03-2012 21:10

Witam jak sądzicie warto płacić te 10 tysięcy i mieć skuter na lata czy lepiej zapłacić mniej i kupić jakiegoś chinola czy innego stwora?Jerk


RE: Vespa czy warto kupić? - prymul1 - 18-03-2012 21:12

Proponuje dołożyć jeszcze parę tysięcy i kupić auto Big Grin


RE: Vespa czy warto kupić? - bmw00 - 18-03-2012 21:12

Kupuj gilerkę runner sp w dobrym stanie Smile


RE: Vespa czy warto kupić? - damianus627 - 18-03-2012 21:13

No wiesz mam 15 lat to do auta jeszcze trochę Big Grin


RE: Vespa czy warto kupić? - prymul1 - 18-03-2012 21:15

Chyba, że tak :/ Proponuje kupić jakiś tańszy, ale też dobry. Vespa, częściowo płacisz też za markę.


Re: Vespa czy warto kupić? - Rzmijec - 18-03-2012 22:28

Ja teraz w marcu skończyłem 16 i nastawiam się od razu na auto, trochę poczekam, a tak to bym musiał potem kupca na skuter znaleźć zakładając, że na 18 chcę mieć prawko Tongue

Send from Człapatalk Big Grin.


RE: Vespa czy warto kupić? - Daminn - 22-03-2012 21:01

Nie, nie opłaca się. Teraz tego nie zrozumiesz, ale jak zdasz prawko to zrozumiesz, że to szkoda pieniędzy. Kto ci każe pchać się w chinola? Za 5k masz Roxa/Runnera/Sr i wiele innych z 2006r.+ na serii. Na twoim miejscu szukałbym czegoś do 5k a resztę odłożył na auto. Wiem po sobie co mówię.

Skąd jesteś? Mam roxa z 2005r. na sprzedaż.


RE: Vespa czy warto kupić? - erold - 22-03-2012 21:48

10k na skuter chyba cię główka boli. Skoro skuter dobry i tani to "roxa" jak radzi Daminn, oraz ja od siebie polecam Speedfighta z lepszego rocznika, chłodzonego powietrzem ( tańsze części, jeżeli bd chciał tuningować m.in tłumiki, gaźnik, cylinder i wiele innych. Za "speeda" dasz koło 2-3k