Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - WojaKk - 18-03-2012 09:28

Ja bym proponował aby jedną z pierwszych zmian było to, że można sprawdzić swój stan konta Wink


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - [T] r u a n [T] - 18-03-2012 09:32

Poczekajmy az zarejestruje sie 300 uzyytkownikow i wtedy wszystko bedziemy zmieniac.Tak odrazu teraz pieniedzy nie dostaniesz.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 18-03-2012 09:32

Lewy górny róg Smile

@Up teoretycznie może dostać, już 2 użykownikom wysłałem pieniądze. Dzisiaj będą kolejne 2 osoby prawdopodobnie Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - [T] r u a n [T] - 18-03-2012 09:34

Losujesz sposrod zarejestrowanych wszystkich uzytkownikow czy tym ,ktorzy Ci pomagaja/daja sugestie itp?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 18-03-2012 09:35

mozesz napisac gdzie to pisze komu pieniadze wyslales?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 18-03-2012 09:41

@2x up, losowość. Jeśli ktoś trafi np. 50 miejsce to ma duże szanse, że kasę dostanie (jednak jeśli jesteś np. 35 to też masz szanse)

@Up Pieniądze dojdą dwóm użytkownikom z tego forum, więc dowody wypłat będą. Nie mam prawa, aby publikować nicki, emaile, dane osobowe tym, którym kasę wysłałem.

Z wszystkimi wylosowanymi konsultujemy się drogą mailową lub PW, jeśli jest taka możliwość, jeśli ktoś się nie zgłosi po nagrodę po 3 dniach to nagroda przechodzi na następnego zarejestrowanego


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - zarabiamwnecie - 18-03-2012 09:55

Co kiedy są te losowania.? I na czym to losowanie polega.?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 18-03-2012 09:58

Mam taką prośbę, przeczytajcie cały pierwszy post. Wiele wam się rozjaśni! Przede wszystkim, net-pay.pl nie jest serwisem, w którym dostaje się pieniądze za to, że się zarejestrujesz. To jest tylko pierwszy chwilowy konkurs, aby zdobyć troszkę więcej użytkowników.

Później będziecie zarabiać na wykonywaniu zadań, czyli wypełnianiu ankiet, rejestracje, polecanie itp.
@UP losowania są o nieokreślonych godzinach.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - [T] r u a n [T] - 18-03-2012 09:59

(18-03-2012 09:41)Net-Pay.pl napisał(a):  @2x up, losowość. Jeśli ktoś trafi np. 50 miejsce to ma duże szanse, że kasę dostanie (jednak jeśli jesteś np. 35 to też masz szanse)

@Up Pieniądze dojdą dwóm użytkownikom z tego forum, więc dowody wypłat będą. Nie mam prawa, aby publikować nicki, emaile, dane osobowe tym, którym kasę wysłałem.

Z wszystkimi wylosowanymi konsultujemy się drogą mailową lub PW, jeśli jest taka możliwość, jeśli ktoś się nie zgłosi po nagrodę po 3 dniach to nagroda przechodzi na następnego zarejestrowanego


To po co ta zakladka na stronie "Dowody wyplat" skoro "niby" wyplaciliscie to chociaz moglibyscie zamiescic tam jakis ss. Smile


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 18-03-2012 10:06

Widzę, że ludzie teraz mało wierni są. Przede wszystkim nie jesteśmy scamem! Dowod wypłat zamieszczę tylko 1, bo inne będziemy mieć od użytkowników, możliwe, że na oficjalnym forum.

No chyba, że tak strasznie nie wierzycie, to mogę i drugi zamieścić, ale nie wiem czy to ma sens.

Tak by the way. Mysza500, możesz podać dane do wysłania pieniędzy lub może chcesz kupić zadanie? Jakoś na emaile nie odpisujesz, być może od nas nie dochodzi mail albo coś Smile