Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - donmateo16 - 23-03-2012 17:41

"Już ponad 10 tys. graczy na każdym serwerze! Dołacz! Kliknij tutaj"
To zadanie też jest z subskrypcją a jest dostepne do wykonania


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - mysza5000 - 23-03-2012 17:46

przydały by się zadania z grami że się wypełnia i są dobrze płatne


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 23-03-2012 17:48

Dziękuje za informacje donmateo

Jednak można dać stop dt i wtedy nie pobiera nic. Sprawdzałem to teraz. Tak czy siak usuwam

@Ok, następne weryfikacje dopiero jutro, bo dzisiaj mam bardzo ważne spotkanie. Jutro rano wszystko zweryfikuję. O 18:30 wypłacę pieniądze. Napiszcie na PW lub w zakładce wypłać.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 23-03-2012 18:15

ok zrobione 4 zadania jak dostnę pieniądze to będe działąc a jak nie to nie bo wszystko ok zrobiłęm


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - docent120 - 23-03-2012 18:44

za bardzo najeżdzacie na ten serwis i ich ludzi. Każdemu zdarzaja się błędy nie ma co się awanturować. Sprawdzimy czy wypłaca jak tak to elegancko, jak nie to nie bedziemy działac na tej stronce i tyle. Peace ;]


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - MorderczaPiana - 23-03-2012 18:49

Serwis z wyglądu jest okropny, nie jest również za wygodny. Ale jestem pewien że po zmianie szaty graficznej i po poprawieniu błędów będzie wszystko okej. Proponuję zmienić sposób autoryzacji, tak aby użytkownik podał swoje dane na początku a potem administracja by weryfikowała dane korzystając z danych wpisanych w profilu albo coś takiego. Zarobiłem 2,10 zł robiąc 4 ankiety weryfikacja nie trwała dłużej niż 1 min. Serdecznie wszystkim polecam ten serwis. Proponuje jak najszybsze wprowadzenie możliwości zdobycia poleconych za których byłoby conajmiej 10 %. Polecam jeszcze raz Wink


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - mysza5000 - 23-03-2012 18:53

ciekawe czy można wypłacać już na paypal ?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - MorderczaPiana - 23-03-2012 18:54

Admin mi napisał że wypłatki akurat wysyła. Zaraz popaczymy, oczywiście wstawię potwierdzenie Wink

Edit1. Na MyPay byście dostali za te ankiety 20 gr. Oczywiście wartość robionych dzisiaj przez nas ankiet spadnie, ale mam nadzieje że będzie nie tragiczna Wink


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - mysza5000 - 23-03-2012 18:59

ja też zleciłam wypłatkę czekam na kaskę


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - [T] r u a n [T] - 23-03-2012 19:04

(23-03-2012 18:59)mysza5000 napisał(a):  ja też zleciłam wypłatkę czekam na kaskę

Ja rowniez