Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie (/Temat-Net-Pay-pl-rewolucja-w-internecie-51041)



RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - donmateo16 - 23-03-2012 17:18

Ja też nie mam problemu tylko Wy macie problem ze stroną... Pomyśl trochę człowieku i odpowiedz sobie sam po co niby miał bym wykonywać to samo zadanie i to jeszcze 6 razy na te same dane ?????
Widzę że nie ma sensu robić zadań bo i tak większości nie zaliczy tak jak na mypay, a Wasz skrypt pewnie był pisany przez twórcę grafiki na stronie....


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 23-03-2012 17:20

zaraz ja to sprawdzę zrobię wszystko według regulaminu jeśli dostanę kase to ok a jak nie to się nie bawie w to


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 23-03-2012 17:24

donmateo16, uspokój się Smile Naprawdę. Swoją drogą skrypt nie był pisany przez twórcę grafiki, ale debugi są robione przeze mnie.

Mam chwilę wolności od net-paya, bo od paru minut nikt nie zgłaszał błędów więc...
Chcielibyśmy was wszystkich bardzo przeprosić, popełniliśmy szereg błędów. Wszyscy jesteśmy jednak ludźmi i błędy się zdarzają. Jak widać zrobiliśmy falstart, choć myśleliśmy, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Wszyscy zawiedliśmy i wspólnik, i ja, i tester, który nie wykrył tego, że niektóre zadania są płatne. Oczywiście zwracamy pieniądze, które wam wzięło z tych zadań. Jeszcze raz przepraszam. Mam nadzieję, że nas zrozumiecie.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Damkofr - 23-03-2012 17:28

było więcej akcji a teraz 5 sie zrobiło?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - donmateo16 - 23-03-2012 17:29

wykonałem inne zadanie, jezeli też bedzie źle to rezygnuje z tej strony


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 23-03-2012 17:30

Poprawnie Smile Pieniądze na twoim koncie

@Damkofr, wywaliliśmy zadania, które brały pieniądze naszym użytkownikom z konta komórki(oczywiście zwrócimy pieniądze na paypal).Jutro dojdzie parę zadań i będzie ok. 10-12.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - donmateo16 - 23-03-2012 17:31

Faktycznie, ale czemu z tym poprzednim było źle to nie wiem, na pewno nie robiłem tego 6x, no trudno


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 23-03-2012 17:33

Być może masz włączone autoodświeżanie lub coś w tym stylu. Nie wiem co jest tego przyczyną.


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - [T] r u a n [T] - 23-03-2012 17:34

Zrobilem 3 zadania,potwierdzilem mailem doszlo?


RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie - Net-Pay.pl - 23-03-2012 17:37

Wpisałeś w textarea nick? Wielu tego nie robi i nie wiemy komu przyznać pieniądze. Jeśli nie to proszę podać jakie dane wpisałeś w textarea na PW