Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie co do lajków na YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Pytanie co do lajków na YouTube (/Temat-Pytanie-co-do-lajkow-na-YouTube-50671)



Pytanie co do lajków na YouTube - Sloniasek - 10-03-2012 15:18

Witam

Od pewnego czasu zauważyłem że kciuki na YouTubie nie działają tzn niby "Fajne" jest wciśnięte lecz kciuków nie pokazuje, otóż botem m4rcina93 na początku szło pięknie wypromowałem 4 filmiki, dodało elegancko po 80-100 kciuków, następnego dnia próbuję dodać kciuki, bot niby wypromował ale kciuki się nie wyświetlają, tak jakby były zamrożone. Czy też macie taki problem z kciukami na Yt że wam ich nie pokazuje?


RE: Pytanie co do lajków na YouTube - zarabiamwnecie - 10-03-2012 15:24

U mnie jest tak samo. YT zrobiło chyba anty lajkowanie. Bo na kontach co już mam je kilka miesięcy i rejestrowałem je normalnie to działają łapki, ale z kreatora kont już nie... :/


RE: Pytanie co do lajków na YouTube - barto - 10-03-2012 19:40

Mam to samo, wszystkie darmowe boty przestały działać.


RE: Pytanie co do lajków na YouTube - Por2010 - 11-03-2012 10:29

mi wszystko działa, pewnie dlatego że nie dodaje przez boty tylko ręcznie Smile