Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co się stało z prizers? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Forum Prizers.pl (/Forum-Forum-Prizers-pl-302)
+----- Dział: Dyskusje (/Forum-Dyskusje-304)
+----- Wątek: Co się stało z prizers? (/Temat-Co-sie-stalo-z-prizers-50378)

Strony: 1 2 3 4


Co się stało z prizers? - Driver494 - 03-03-2012 22:09

Tak jak w temacie. Wie ktoś co dzieje się z prizers? Na stronie nie pojawiają się rebusy administarcja nie odpowiada.
Warto jeszcze zbierac punkty? 4
Czy to prawda że jest niedługo restock? Xpokerface


RE: Co się stało z prizers? - Mazurex1 - 03-03-2012 22:32

szczerze driver ciężko na to pytanie odpowiedź administracja mówi że teraz w marcu serwis prizers ożyje zostaną wprowadzone nowości, restock ma być na początku marca tak mówili, chociaż ja powoli zaczynam coraz mniej wierzyć w serwis gdyż nadal Skyrima z poprzedniego restocku nie dostałemSad


RE: Co się stało z prizers? - patyk339 - 04-03-2012 11:09

Dla mnie prizers to scam. Taka jest moja osobista opinia.


RE: Co się stało z prizers? - Prizers.pl - 04-03-2012 12:10

Restock niedługo to prawda, aktualnie trwają wzmożone prace nad serwisiem aby aktualnie pojawiał się rebusy, ankiety, aukcje zadania i oraz inne konkursy.


RE: Co się stało z prizers? - Bolt - 04-03-2012 12:37

Chyba się droga administracjo nie rozumiemy. To WY powinniście docierać do nas a nie my do was... Gdzie taką informację mogę wyczytać na stronie prizers.pl ? Co to za ograniczenie informacji dla użytkowników? Muszę być userem zarabiam.com by to wiedzieć. Śmiech na sali. Na marce niezłych restocków długo nie pojedziecie, już nawet tag miał lepszy PR niż wy ^^ 0 zainteresowania, 100% olewka, pozdrawiam


RE: Co się stało z prizers? - Ty27mek - 04-03-2012 13:23

[Obrazek: paf-paf-paf-lewackie-scierwa-pl-ffffff]


RE: Co się stało z prizers? - Makareli - 04-03-2012 13:41

(04-03-2012 12:10)Prizers.pl napisał(a):  Restock niedługo to prawda, aktualnie trwają wzmożone prace nad serwisiem aby aktualnie pojawiał się rebusy, ankiety, aukcje zadania i oraz inne konkursy.

To fajnie jak nawet nikomu się nie chce dodawać rebusów i ankiet...

początek był super duże zaangażowanie, profesjonalne kampanie na forach internetowych, pierwszy resetock też super dużo nagród, a teraz szkoda gadać...


RE: Co się stało z prizers? - Driver494 - 04-03-2012 16:28

No mam taką nadzieje że się trochę ruszycie. Chyba by wypadało?


RE: Co się stało z prizers? - szpilmen - 04-03-2012 19:57

Prizers powróci w tym miesiącu z dwojoną siłą.

Byli zajęci kaszfejlem, dziś już skończą więc szykujcie się.


RE: Co się stało z prizers? - Ciastek - 05-03-2012 20:55

Ja myśle. Przynajmniej ankiety dodawali ...
Hmm tylko co z tym resem jak jeszcze z poprzedniego restocku nagrody co do niektórych nie poprzychodziły to co dopiero mowa o nowym resie.