Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! SPOSÓB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! SPOSÓB (/Temat-Najbardziej-Korzystny-Autosurf-KILKAKROTNIE-SZYBSZE-ZBIERANIE-PUNTKOW-SPOSOB-50035)

Strony: 1 2 3


Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! SPOSÓB - gelmen - 23-02-2012 02:20

Witam !
Jestem nowym użytkownikiem na forum , i chciałbym wam zaprezentować odkryty przeze mnie Polski Autsurf !


5.000 Punktów na start dla nowego użytkownika

Darmowa rejestracja trwająca TYLKO 15 sekund.

Wypłaty już od 1 zł (100 tysięcy pkt) na konta bankowe, paypal.

Ratio 3:1 konto zwykłe.(odświeżenie 15 sec)

Ratio 6:1 konto gold.(odświeżenie 15 sec)

System reflinków dających 30% punktów poleconych.

Za każdego poleconego dostaniesz 3.000 punktów.

Brak stron wstrzymujących automatyczny surf.

Brak limitu gromadzenia punktów (24h).

Korzyści dla chcących reklamować:

5.000 punktów za darmo na start.

Możliwość zbierania punktów za darmo.

Możliwość szybkiego kupowania punktów (paypal,dotpay).

Brak limitu dodawania stron.

Szybsze pozycjonowanie w google.com.

Podniesienie popularności i wartości strony.
[/color]


Mój dobry kolega już zlecił wypłatę i otrzymał 2zł (za 200.000 pkt) Bardzo szybko , niestety screena nie mam , ale widziałem na własne oczy że jest wypłacalny dlatego REJESTRUJCIE SIĘ.

Prosiłbym was o zarejestrowanie się z refa : http://cash-surf.eu/?ref=gelmen POLECAM ! Smile

Czysty link: http://cash-surf.eu

Po sposób na szybsze zdobywanie pisać na gg : 15503482
SPOSÓB PODAŁEM W POŚCIE 14.


ZMIENIŁA SIĘ STAWKA !!!!
50.000 PKT = 1ZŁ !!!!!!!!!!

ZACHĘCAM DO KORZYSTANIA


RE: Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! - DDK - 23-02-2012 15:03

Dodałem czysty link, następnym razem o tym pamiętaj Smile


RE: Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! - patyk339 - 23-02-2012 15:27

Z refa zarejestrowany.
Zobaczymy co to jest. [+]


RE: Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! - gelmen - 23-02-2012 18:02

Ok będę pamiętał , dzięki za przypomnienie ; )
patryk339 napisz mi na gg ; )


RE: Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! - DrRedsik - 25-02-2012 11:35

Zarejestrowałem się z ref'a.
Jestem baaaardzo ciekawy ...


RE: Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! - Snoweee - 25-02-2012 12:05

w ile się zbiera 100 tysi pkt?


RE: Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! - gelmen - 25-02-2012 12:11

Ja zbieram w niecałe 7h. Napisz na gg 15503482 to Ci opiszę dokładnie jak tego możesz dokonać ; )


RE: Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! - Madroxx - 25-02-2012 12:25

Sprawdzę to i potem napiszę Big Grin


RE: Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! - gelmen - 25-02-2012 12:50

Ok , będę czekał Wink


RE: Najbardziej Korzystny Autosurf !!! KILKAKROTNIE SZYBSZE ZBIERANIE PUNTKÓW !!! - Madroxx - 26-02-2012 10:48

Pomysł gelmena jest bardzo dobry, szybko pkt. lecą, napewno trzeba mieć szybszy komputer.