Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Katarzyna W. opuściła areszt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Katarzyna W. opuściła areszt (/Temat-Katarzyna-W-opuscila-areszt-49776)



Katarzyna W. opuściła areszt - Magnus - 15-02-2012 17:18

[Obrazek: z11104511W,Katarzyna-W--Dlaczego-klamala-.jpg]
Katarzyna W. opuściła areszt


Matka półrocznej Magdy z Sosnowca, Katarzyna W., opuściła Areszt Śledczy w Katowicach - podała służba więzienna
Pełnomocnik Katarzyny W. wystąpił o ochronę swojej klientki - poinformował rzecznik śląskiej policji podinspektor Andrzej Gąska

Źródło "gazeta.pl"


RE: Katarzyna W. opuściła areszt - Sloniasek - 15-02-2012 19:32

Brawo, poje*any wymiar sprawiedliwości.. puszczają kobietę która zabiła dziecko a mój kumpel siedzi w więzieniu za posiadanie grama marihuany...


RE: Katarzyna W. opuściła areszt - Surlope - 17-02-2012 20:40

(15-02-2012 19:32)sloniasek napisał(a):  Brawo, poje*any wymiar sprawiedliwości.. puszczają kobietę która zabiła dziecko a mój kumpel siedzi w więzieniu za posiadanie grama marihuany...

O nieee , wyślij mu żel pod prysznic.

Bum dziecko bęc o podłogę.


RE: Katarzyna W. opuściła areszt - Qhta - 17-02-2012 21:31

Ja sie już przyzwyczaiłem ostatnio czytałem ze ojciec dostał 2 lata za pobicie pedofila który dobierał sie do jego 8 letniej córki.... Pedofil ma zawiasy;/


RE: Katarzyna W. opuściła areszt - MareKSG - 17-02-2012 23:57

(17-02-2012 21:31)Qhta napisał(a):  Ja sie już przyzwyczaiłem ostatnio czytałem ze ojciec dostał 2 lata za pobicie pedofila który dobierał sie do jego 8 letniej córki.... Pedofil ma zawiasy;/


To tylko Polska Smile U mnie w dzielnicy też jest pedofil dzielnie broniony przez policje. Parę osób które skopały mu mordę ogląda teraz świat zza krat.


RE: Katarzyna W. opuściła areszt - Max998 - 18-02-2012 20:10

Niestety tak to bywa w naszym kraju.
Zdarza się, że i typowo niewinny człowiek odsiaduje 2 lata przez pomyłkę..
W jej starym miejscu zamieszkania jej nie ma bo ludzie by jej zgotowali piekło.
Ukrywa się gdzieś po Sosnowcu lub ościennych miastach z pomocą Rutkowskiego który jest jak rzep.


RE: Katarzyna W. opuściła areszt - lolo12 - 19-02-2012 20:15

I na dodatek policja ją pilnuje żeby się nie zabiła, a za tym idą koszty, z naszych podatków ;/


RE: Katarzyna W. opuściła areszt - Max998 - 19-02-2012 22:50

Koszty z naszych podatków idą również na wygodne i szczęśliwe życie skazanych nie tylko za ''nieumyślne spowodowanie śmierci''.
Ale cóż tak to już bywa.. Wink

Wybaczcie mi post pod postem ale to już chyba szczyt szczytów w Polsce.

http://www.sadistic.pl/polska-kraj-absurdu-vt106058.htm