Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów (/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 14-03-2012 15:37

@LessiPL
Już wkrótce. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 15-03-2012 14:27

Drodzy forumowicze biorący udział w Wspólnej akcji zarabiam.com i SeoPilot.pl!

Zwracamy Waszą uwagę na to, że w przypadku, jeśli Użytkownik forum usunie banner SeoPilot.pl przed zakończeniem akcji promocyjnej, naliczony na jego konto Użytkownika SeoPilot.pl bonus, zostanie anulowany. Jeszcze raz przypominamy, że jednym z warunków akcji promocyjnej było umieszczenie banneru SeoPilot.pl w sygnaturce na okres minimum jednego miesiąca, co jest zawarte w punkcie 4 treści akcji promocyjnej:
“4. Umieścić dany banner ze swoim ref linkiem w swojej sygnaturce Użytkownika na http://zarabiam.com/ na okres minimum 1 miesiąca.”

Pozdrawiamy,
Ekipa SeoPilot.pl


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - zzzzzzzz - 16-03-2012 16:28

ją mam stronke ale pewnie jak bym ją tam zarejestrował to mało by z niej było kasy


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - jackthekiller - 16-03-2012 18:34

a ja prosze o pomoc w instalacji kodu:
ściagnałem ten plik ff0a2277.....

i teraz co mam dalej zrobić? jak go wrzucić na stronę? po kolei bym prosił wytłumaczyć jak laikowi..

z góry serdecznie dziękuje za pomoc


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - ptasior - 16-03-2012 20:45

Wszystko jest w panelu użytkownika...


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - zzzzzzzz - 16-03-2012 22:56

gdzie te linki sie dodaje bo nie moge ogarnąc


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Admin - 16-03-2012 23:03

(16-03-2012 18:34)jackthekiller napisał(a):  a ja prosze o pomoc w instalacji kodu:
ściagnałem ten plik ff0a2277.....

i teraz co mam dalej zrobić? jak go wrzucić na stronę? po kolei bym prosił wytłumaczyć jak laikowi..

z góry serdecznie dziękuje za pomoc

Jeśli kompletnie się nie znasz podaj dane do ftp w zakładce "pomoc" programiści zrobią wszystko za Ciebie.

(16-03-2012 22:56)zzzzzzzz napisał(a):  gdzie te linki sie dodaje bo nie moge ogarnąc

czego nie ogarniasz? Sprecyzuj problem.


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - rajmek126p - 19-03-2012 12:55

Witam, dnia 17 marca moja strona ( refile sonic.pl ) miała status "Na weryfikacj" po jakiejś godzinie osiągneła status "Na indeksacji". Zauważyłem pożniej że została Odrzucona a z opisu interfejsu wynika że indeksacja jest po zatwierdzeniu strony. Czy to błąd systemu?


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - SeoPilot.pl - 19-03-2012 16:18

Drodzy Forumowicze!

Mamy przyjemność poinformować, że dostępna jest już Czarna lista - funkcja filtrowania niechcianej reklamy w waszych serwisach.

W związku z licznymi prośbami specjalnie dla naszych Wydawców wdrożyliśmy narzędzie pozwalające na filtrowanie reklamy według wybranych tematyk oraz dające możliwość eliminacji wyświetlania niechcianej reklamy w Waszych serwisach dodanych do Systemu SeoPilot.pl.

Aby zablokować wyświetlanie reklamy określonej tematyki, należy wejść do zakładki “Dla Wydawcy” i kliknąć na ikonkę przekreślonego koła “Czarna lista” znajdującą się naprzeciw każdego z dodanych serwisów. Pojawi się okienko z tematykami reklam. W danym okienku należy zaznaczyć te tematyki reklam, które chcesz wykluczyć, aby w przyszłości nie wyświetlały się na stronach Twojego serwisu.

Szczegółowe informacje dotyczące tego, jak działa Czarna lista, tj. filtr linków tekstowych znajdziesz także w zakładce “Instrukcja”.

Mamy nadzieję, że funkcja Czarnej listy, tj. filtrowania niechcianej reklamy w waszych serwisach sprawi, że korzystanie z Systemu SeoPilot.pl będzie jeszcze bardziej przyjazne i wygodne.

SeoPilot.pl ceni swoich Użytkowników i troszczy się o nich!


RE: SeoPilot.pl - System sprzedaży linków, gwarantowane zyski dla webmasterów - Imrol - 21-03-2012 17:33

Takie pytanie czy muszę mieć stronę z minimum PR3 żeby zacząć zarabiać