Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mail w sprawie koszulki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mail w sprawie koszulki (/Temat-Mail-w-sprawie-koszulki-4952)



Mail w sprawie koszulki - waski88 - 11-04-2010 11:42

Prosze o przetlumaczenie
aha i na jaki adres mam to wyslac

Cytat:Witam
Pisze w sprawie koszulki którą otrzymałem za zdobycie Z-List.Dostałem od was powiadomienie o aktualizacji konta dnia 17.03.2010.Od tamtej pory z waszej strony cisza w sprawie wysyłki,czy jest możliwość wysłania mi potwierdzenia ze koszulka została wysłana. Proszę o odpowiedź.



RE: Mail w sprawie koszulki - DonHoracy - 11-04-2010 11:44

Ja już Ci odpowiem za nich. Najpierw dostaniesz maila żebyś poprawił swoje dane a potem będziesz czekał, aż dostaną nową dostawę koszulek i dopiero Ci wyślą. Chyba, że otrzymałeś od nich maila że gratulują i bla bla bla to znaczy że koszulkę już wysłali.


RE: Mail w sprawie koszulki - waski88 - 11-04-2010 11:46

dostalem tylko zebym poprawil dane i nic wiecej


RE: Mail w sprawie koszulki - omencs - 11-04-2010 11:50

Ja z-lista zdobyłem 19.03.10r i żadnego maila od nich nie dostałem.


RE: Mail w sprawie koszulki - waski88 - 11-04-2010 12:25

prosze o przetlumaczenie


RE: Mail w sprawie koszulki - NaoS - 11-04-2010 15:50

Ja dostałem 17 marca maila że mam poprawić dane (mimo ze miałem poprawne).
I koszulki do tej pory nie otrzymałem.

Jeśli do nich napiszesz, to proszę daj znać co ci odpisali na Lockerz.


RE: Mail w sprawie koszulki - waski88 - 11-04-2010 16:19

narazie nie wyslalem bo nikt niechce przetlumaczyc


RE: Mail w sprawie koszulki - Leopard - 11-04-2010 17:47

Użytkownik poprosił o przetłumaczenie. Takie dyskusje proszę prowadzić w innych działach.

Oryginał:

Cytat:Witam
Pisze w sprawie koszulki którą otrzymałem za zdobycie Z-List.Dostałem od was powiadomienie o aktualizacji konta dnia 17.03.2010.Od tamtej pory z waszej strony cisza w sprawie wysyłki,czy jest możliwość wysłania mi potwierdzenia ze koszulka została wysłana. Proszę o odpowiedź.

Tłumaczenie:

Cytat:Dear Lockerz Team,

I am writing to you about my Z-List T-Shirt. I received an e-mail about filling "Settings" at march 17th. After that you did not write anything about my free prize. Could you tell me what is with my T-Shirt? Please anwser.

regards



RE: Mail w sprawie koszulki - Piter56 - 11-04-2010 18:12

ja zdobylem 18, i nie dostalem zadnego maila, cisza, tylko na hallwayu przeczytalem zeby wszyscy zaktualizowali dane do 31.. ;/ tez wysle, zobacze co napisza
i na jakirgo maila z tym?

Widzę, że nie dociera. Zamykam. Jeśli masz Wąski jakieś pytania to pisz na PW. - Leopard