Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatna gra przeglądarkowa MarketGlory - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Płatna gra przeglądarkowa MarketGlory (/Temat-Platna-gra-przegladarkowa-MarketGlory-49137)

Strony: 1 2 3 4 5


Płatna gra przeglądarkowa MarketGlory - georgebb - 31-01-2012 22:03

Kolejna po Anno1777.com gra przeglądarkowa w której pracując, zakładając firmy czy biorąc udział w bitwach wojennych zarabiasz realne pieniądze. Jeśli ktoś już gra w Anno1777 to w MarketGlory poradzi sobie bez problemu. Wypłata od 20 Euro.

MarketGlory: http://marketglory.com


RE: Płatna gra przeglądarkowa MarketGlory - Skyborn - 01-02-2012 23:20

No ciekawe , zobaczymy. Dzięki za linkacza.


RE: Płatna gra przeglądarkowa MarketGlory - Lukasz36016 - 02-02-2012 12:18

Mi mail nie przychodzi ;( Cieżko się tam gra?

Kto chce pomóc:
http://marketglory.com/register/Lukasz36016


RE: Płatna gra przeglądarkowa MarketGlory - Skyborn - 02-02-2012 17:09

Może coś przeoczyłeś mi mail przyszedł po 5 minutach.


RE: Płatna gra przeglądarkowa MarketGlory - georgebb - 02-02-2012 21:38

(02-02-2012 12:18)Lukasz36016 napisał(a):  Mi mail nie przychodzi ;( Cieżko się tam gra?

Sprawdź folder spam. Ogólnie skupiam się na anno a w MG dopiero zaczynam, Sporo opcji jest jeszcze niedostępnych ale można grac bez problemu. W anno zainwestowałem ponad 20euro więc łatwiej i szybciej do czegoś dojść - tzn do jakiegoś tam zarabiania - narazie bez zakładania firm. W Mg postanowiłem zacząć od przysłowiowego zera - czyli bez doładowywania kasy. Uprzedzam że gra jest bardzo rygorystyczna więc odradzam zakładania kont-klonów. Osoby które się zarejestrują ( w anno lub w MarketGlory) proszone są o odzew , mamy grupy dyskusyjne na Skype gdzie można się sporo dowiedzieć lub zapytac na temat samej gry.


MarketGlory.com - Ernizmc - 23-02-2012 14:51

[Obrazek: market-glory_1.jpg]

ENERGY
Dlaczego jest to ważne, aby mieć energię na Rynku Glory?
Ponieważ:
- W zależności od poziomu energii w walkę i dostać premii za;
- Energia jest istotnym czynnikiem przy obliczaniu wydajności;
- W zależności od poziomu energii dostajesz procent skierowań zarobków;
- W zależności od poziomu energii ma wpływ ataku i obrony.

Energii zwiększa się, gdy towary są konsumowane. Na przykład, niższe jakości żywności przyniesie wzrost energii. Również, kiedy jeść żywność otrzymasz 5 wysokiej energii zużywanej jakość jest bardzo ważna jakość w MarketGlory. Energii wzrasta, kiedy jeść, albo: jedzenie, ubrania, domy i wina.

Ile energii można uzyskać?
Jedzenie: o niższej jakości, z normalną jakością 3, 5 jakości
Ubrania: tandetny dni, 3 razy dziennie w normalnej jakości, wysokiej jakości 5 dziennie. Zauważając, że ubrania życie 10 dni.
Niższej jakości kawy, Kawa normalny 3 jakości i jakości 5
House 7, 20 i pałacu Villa 35
Wino
W miarę spadku energii?
Energii spada o 5% na godzinę, więcej energii zmniejsza się o 10% i 2% pracuje podczas walki. Wysoki poziom energii pozwala zarobić więcej, wyższe podatki uzyskać od aktywności poleconych.
UWAGA! Bardzo ważne jest, aby skorelować dochodów vs wydatków. Nie każdy dobrze jest mieć wysoką energię.
Energii może sięgać nawet do 100 osób.



http://marketglory.com geot member


RE: MarketGlory.com - patyk339 - 23-02-2012 14:57

/faceplam. Nie umiesz angielskiego to z tłumacza google korzystasz. Myślisz, że nikt tego nie zauważy?


RE: MarketGlory.com - Ernizmc - 23-02-2012 15:25

to jest za zgodą member goete jeden z moderatorów Big Grin do niego mniej pretensje


RE: MarketGlory.com - Snoweee - 23-02-2012 15:42

Temat tylko dla reflinka?


RE: MarketGlory.com - Ernizmc - 28-02-2012 16:39

jak większość próbuje złapać reflinka.. ja także bo się opłaca nikogo nie zmuszam.