Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Meil w sprawie koszulki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Meil w sprawie koszulki (/Temat-Meil-w-sprawie-koszulki-4907)



Meil w sprawie koszulki - Shooters123 - 10-04-2010 14:07

Witam dziś otrzymałem taką oto wiadomość:
Cytat:Dear Przemek,

We just wanted to let you know that your address has been accepted and we're sending your free shirt to you. Due to our stock, delivery time is currently 4-6 weeks. We apologize for the delay (the shirts are very popular!), but we think the soft, comfy shirt (soon to be a collector's item) will be worth the wait. In the meantime, please enjoy all the benefits of being a Z-Lister, including double PTZ for everything you do on the site.

Congratulations on making the Z-List. We'll be announcing perks and prizes for Z-Listers very soon so stay tuned to Lockerz.com for some exciting news.

Thanks,

The Lockerz Crew


Lockerz
Pittsburgh, PA, USA

Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć? Bo z tłumacza google nic nie rozumiem ;/
z góry dzięki i pozdrawiam!



RE: Meil w sprawie koszulki - xPietrek - 10-04-2010 14:56

Wysłali Ci koszulkę, możesz się spodziewać jest od 4-6 tygodni. I gratulacje że jesteś Z-Listerem.


RE: Meil w sprawie koszulki - Shaiders - 10-04-2010 14:58

Cytat:Dear Przemek,

We just wanted to let you know that your address has been accepted and we're sending your free shirt to you. Due to our stock, delivery time is currently 4-6 weeks. We apologize for the delay (the shirts are very popular!), but we think the soft, comfy shirt (soon to be a collector's item) will be worth the wait. In the meantime, please enjoy all the benefits of being a Z-Lister, including double PTZ for everything you do on the site.

Congratulations on making the Z-List. We'll be announcing perks and prizes for Z-Listers very soon so stay tuned to Lockerz.com for some exciting news.

Thanks,

The Lockerz Crew


Lockerz
Pittsburgh, PA, USA

Cytat:Przemek,

Chcieliśmy poinformować, że adres został zaakceptowany i jesteśmy w trakcie wysyłania dla Ciebie koszulki. Ze względu na czas, czas dostawy wynosi obecnie 4-6 tygodni. Przepraszamy za opóźnienie (koszulki są bardzo popularne), ale uważamy, miękkie, wygodne shirt (wkrótce kolekcjonerskie) warto było czekać. W międzyczasie, proszę korzystać ze wszystkich korzyści wynikających z Z-Lister, w tym dwukrotne PTZ na wszystko co się robi na miejscu. Gratulacje Z-Lista. Będziemy zapowiadać dodatkowe korzyści i nagród dla Zlista bardzo szybko, więc zaglądajcie do Lockerz.com na kilka ciekawych nowości.



RE: Meil w sprawie koszulki - Shooters123 - 10-04-2010 15:51

Dzięki wielkie!


RE: Meil w sprawie koszulki - Shaiders - 12-04-2010 18:55

Smile Dziś dostałem to samo a Z lister od października Tongue


RE: Meil w sprawie koszulki - NaoS - 12-04-2010 19:00

A ja wczoraj wysłałem maila do lockerz z zapytaniem kiedy wyślą mi koszulkę (z-list 17 marca), ale dostałem tylko ogólnego maila z automatu w ogóle nie na temat.