Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. (/Temat-Palikot-chce-palic-marihuane-w-Sejmie-48663)

Strony: 1 2 3


RE: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - Jeppers - 20-01-2012 14:36

Zwyczajna manipulacja głowami nastolatków, którzy są podnieceni "maryśką". Według mnie jest to chore zachowanie tego Pana, nie popieram go i nie popierałem, ale to jest Polska, której zmienić się nie da dopóki do władzy nie dojdzie nowe pokolenie, a nie tak zwane "pokolenie komuchów".


RE: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - Rio - 20-01-2012 14:39

Niech se popali i zdechnie ...


RE: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - Yogii - 20-01-2012 15:08

ciekawe komus moze imponowac zwolennik homosiow i innych zwierzatek


RE: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - motorola1212 - 20-01-2012 20:36

No to sobie zapalił kadzidełko Smile
No jak już obiecał to mógł sobie pociągnąć maryśkę przed kamerą.


RE: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - Sloniasek - 20-01-2012 21:48

Zapalił świeczkę i o to w tym wszystkim chodziło, a większość pewnie uwierzyła że zapali jointa Smile Zwrócił swoją uwagę na całą Polskę, a Kopaczowa już aferę kręciła heheh

A oto co polskie społeczeństwo sądzi o legalizacji marihuany Big Grin
Mniej więcej dlatego jest ciężko o racjonalną politykę narkotykową.
http://www.youtube.com/watch?v=-Ouocu_RkqM


RE: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - Razer - 20-01-2012 22:07

(20-01-2012 14:39)Rio napisał(a):  Niech se popali i zdechnie ...

nawzajem


RE: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - MareKSG - 20-01-2012 22:56

Niestety niektórzy widzą w nim idola, a on owija sobie takie osoby wokół palca kretyńskim zachowaniem. Śmiałem się z tego co robił dopóki w ten sposób nie doszedł do władzy. Ten człowiek dawno powinien siedzieć w szpitalu psychiatrycznym. Wszystko co robi jest robione na pokaz. Chyba naoglądał się Ali G Indahouse...


RE: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - PRYNCYPAL - 21-01-2012 00:27

a to coś złego ,ze nie chce być takim burakiem jak inni ,ze lubi sobie pofazowa to cos złego ?? nagłaśnia problemy to coszłego nei rozumiem za co go tak gnębicie. on chociaż coś robi pokazuje a inni co pryyyk prykkk i fruuut frut i dlej pryk pryk a co ci to daje ?? idziesz do sklepu drożeje chleb na stacji nei masz za co zatankowac swojego vipera no co za co go tak negujecie przeciez to madry facet.


RE: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - MareKSG - 21-01-2012 01:52

Mówiłem o jego zachowaniu a nie czy nagłaśnia jakieś problemy, których nagłaśniać nie trzeba, bo każdy kto ma trochę oleju w głowie wie co się dzieje. To, że zachowuje się inaczej nie znaczy, że nie jest takim samym burakiem jak reszta. Co do drożenia wszystkiego... Sposób na to jest bardzo prosty - obalić Tuska, na którego partię niestety większość naszego poje***ego narodu głosowała.


RE: Palikot chce palić marihuanę w Sejmie. - motorola1212 - 21-01-2012 13:26

Palikot chce przekonać do siebie ludzi młodych. Wydaje mi się że to jego główny cel.