Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube - usuwanie kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YouTube - usuwanie kont (/Temat-YouTube-usuwanie-kont-48592)



YouTube - usuwanie kont - Cynaa - 17-01-2012 16:57

Cześć.

Od jakiegoś czasu mam problem z youtube. Pierwszy filmik, który wrzuciłem na yt utrzymywał się kilka miesięcy, później został usunięty. Kolejne konta, które zakładałem i wrzucałem filmiki były usuwane jeszcze tego samego dnia, dziś wrzuciłem filmik z tutorialem, który został usunięty po 20~ minutach.

Dodam, że filmiki promuje na enhanceviews. Problem leży w tym, że użytkownicy stamtąd flagują filmiki, czy po mojej stronie? Mam stałe ip.

Czy stworzenie konta i wrzucenie filmiku z bramki proxy pomoże? Bo nie mogę spokojnie wypromować filmu.


RE: YouTube - usuwanie kont - Max998 - 17-01-2012 23:05

Mnie również usunęli parę filmików nagrywanych przeze mnie twierdząc iż nie są one moją własnością i, że nie posiadam na te filmy stosownych zezwoleń. Dodam iż wysyłałem im oryginalny film, i rozpisałem się w kilkunastu słowach o prawach itp. Nie pomogło. Dlatego też pożegnałem się z filmami z wakacji w Budapeszcie, Paryżu itp. Problemy zaczęły się od kiedy wstąpiłem w ''program partnerski'' na YouTube.


RE: YouTube - usuwanie kont - motorola1212 - 22-01-2012 13:42

A pomyślałeś o podkładzie muzycznym? Jeśli piosenka nie jest twoja to przez to mogli ci zablokować filmik.


RE: YouTube - usuwanie kont - Sloniasek - 22-01-2012 13:45

Mi w ostatnim czasie usunięto około 100 kont z filmikami.
To raczej wina enchanceviews, już nie korzystam z tego systemu promowania.