Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam doładowanie za 80% ceny na komórkę do sieci Plus,Play,TakTak,Orange,Heyah - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam doładowanie za 80% ceny na komórkę do sieci Plus,Play,TakTak,Orange,Heyah (/Temat-Sprzedam-doladowanie-za-80-ceny-na-komorke-do-sieci-Plus-Play-TakTak-Orange-Heyah-48380)



Sprzedam doładowanie za 80% ceny na komórkę do sieci Plus,Play,TakTak,Orange,Heyah - marietta - 13-01-2012 14:36

Źródło pozyskania : Przeczytamwszystkich

doładowanie:
za 10zł płacisz 8zł
za 50zł płacisz 40zł
za 100zł płacisz 80zł

Transakcja będzie wyglądała następująco:

- Wysyłasz kasę na Paypal (adres konta PayPal piszcie na PW.)
- Ja zamawiam doładowanie i wysyłam ci screen z zamówienia jako dowód

Doładowanie będzie zamówione na Przeczytamwszystkich więc dojdzie na pewno, doładowanie dojdzie w ciągu 4 dni roboczych.


Zapraszam

Odpowiadam rano lub po południu


RE: Sprzedam doładowanie 80% taniej na komórkę do sieci Plus,Play,TakTak,Orange,Heyah - Sloniasek - 13-01-2012 14:49

Widzę że matematyka nie była twoją najmocniejszą stroną.


RE: Sprzedam doładowanie za 80% na komórkę do sieci Plus,Play,TakTak,Orange,Heyah - marietta - 13-01-2012 16:04

Pomyliłam sięSmile zdarza się. I poprawiłam


Sprzedam doładowanie za 80% ceny na komórkę do sieci Plus,Play,TakTak,Orange,Heyah - Admin - 19-11-2012 08:44

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.