Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl (/Temat-UWAZAJ-Dezomorfina-Krokodyl-48361)

Strony: 1 2 3


[UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - PRYNCYPAL - 12-01-2012 22:45

Dezomorfina - Krokodyl

[Obrazek: 1_1325781617_259_krokodyl.jpeg]

Na europejskim rynku pojawił się śmiertelnie niebezpieczny narkotyk, przy którym nawet heroina czy "kompot", czyli specyfiki kojarzone z najczarniejszą stroną narkomanii, to ostra i ryzykowna, ale jednak uleczalna "zabawa". Natomiast nowy narkotyk to po prostu gnijąca śmierć od pierwszej dawki!


Czytaj całość AngrypokerfaceSad


RE: [UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - MareKSG - 12-01-2012 22:55

Cóż... Nie będę opłakiwać kogoś kto się tak załatwił. Paru debili mniej na świecie nie zaszkodzi Lol


RE: [UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - Max998 - 12-01-2012 23:45

Ja nie wiem co za idiota/idiotka się na to ''skusi''..
Przecież.. a z resztą brak na to słów.

Aaaa no normalnie nie mogę nie pojmuję tej głupoty!. 4


RE: [UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - Natlia200 - 13-01-2012 20:15

Słyszałam o tym miesiąc temu... z tego co pamiętam z wykładów krokodyla stworzyli Rosjanie. Są dwie tezy mówiące o jego powstaniu 1) stworzyli go biedni ludzie bo był prosty i tani w użyciu 2) stworzył go któryś z naukowców, gdy zbadali jego działanie specjalnie został wpuszczony w obieg by uśmiercić niczego nie świadomych biednych ludzi!!!


RE: [UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - Mateusz5511 - 13-01-2012 20:29

skasowane


RE: [UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - goblin21 - 13-01-2012 20:33

Tu więcej info i video >> http://www.hcfor.pl/pozosta-e/20300-dezomorfina-krokodil-narkotyk-z-rosji.html


RE: [UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - Max998 - 13-01-2012 20:48

W zasadzie weźmie to jeden, drugi, trzeci ćpun i pomału zaczną wymierać. Więc ma to również swoje dobre cechy.
Swoją drogą trzeba mieć na prawdę mały móżdżek by coś takiego brać. Nie lepiej się od razu pociachać piłą mechaniczną lub jakimś tasakiem?.


RE: [UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - Natlia200 - 13-01-2012 21:15

Max... jak można cieszyć się z czyjejś śmierci? jak dla mnie jest to nie humanitarne... co do tego móżdżku czasami oni nawet nie wiedzą co biorą, pakują to w siebie by chociaż na chwilę "nasycić" głód nałogowy. Uwierz mi, że rzucenie narkotyków nie jest takie prosta jak się wydaje :|


RE: [UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - Daminn - 13-01-2012 21:20

Na sadolu kilka mc temu był dobry materiał o tym. O ile pamiętam w Rosji raczą się tym wykwintnym specyfikiem.


RE: [UWAŻAJ]!! Dezomorfina - Krokodyl - Max998 - 13-01-2012 21:54

(13-01-2012 21:15)Natlia200 napisał(a):  Max... jak można cieszyć się z czyjejś śmierci? jak dla mnie jest to nie humanitarne... co do tego móżdżku czasami oni nawet nie wiedzą co biorą, pakują to w siebie by chociaż na chwilę "nasycić" głód nałogowy. Uwierz mi, że rzucenie narkotyków nie jest takie prosta jak się wydaje :|

Ja się nie cieszę, jedynie piszę, że oni sami się w końcu wybiją.
Wątpię byś chciał kiedyś przed sobą zobaczyć ćpuna ze strzykawką i tym specyfikiem w środku.
Ja wiem, że same zdjęcia ich nie przekonają do rzucenia ale być może w nie dalekiej przyszłości gdy to się bardziej rozprzestrzeni co po niektórym coś da do zrozumienia.