Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odjeło mi kase na FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Odjeło mi kase na FireCash (/Temat-Odjelo-mi-kase-na-FireCash-48352)



Odjeło mi kase na FireCash - patulsky1337 - 12-01-2012 19:26

Wczoraj wchodziłem na FireCash i miałem 6.70 dolarów.

Dzisiaj wchodze ponownie, niestety nie było żadnych pobran ale tutaj mila niespodzianka: zabrało mi 50 c.

Może to niedużo ale proszę o wytłumaczenie co się stało.


RE: Odjeło mi kase na FireCash - adrick1197 - 12-01-2012 20:19

rowniez mi odjelo okolo 0.8$


RE: Odjeło mi kase na FireCash - Skoda - 12-01-2012 20:29

Jak sami pobieracie albo przez proxy to co się dziwicie?


RE: Odjeło mi kase na FireCash - michal2612 - 12-01-2012 20:36

Facepalm

FireCash troche eksperymentowało z dostawcami ofert o ile mogę ich tak nazwać, i trawili na firm, która okazała się nie do końca wypłacalna i cofnela wszystkie leady, czy tam wiekszosc o dlatego zeżarło pare centów bądź doalrów w zmian za to FireCash podnosi stawki o 30% do soboty Wink


RE: Odjeło mi kase na FireCash - Sloniasek - 13-01-2012 16:07

Spokojnie, miałem ten sam problem, wystarczy napisać na forum do Supportu i pieniądze zostaną zwrócone.
Wystarczy napisać jaką kwotę miałeś przed odjęciem.


RE: Odjeło mi kase na FireCash - masterex2 - 14-01-2012 10:19

opłaca sie Big Grin


RE: Odjeło mi kase na FireCash - Por2010 - 14-01-2012 16:43

mi nic nie odjęło Tongue


RE: Odjeło mi kase na FireCash - Karczu - 14-01-2012 17:02

Odjęło bo testowali nową sieć afiliacyjną, a w niej była bardzo duża walidacja (nie zaliczyli ofert). Skutkiem tego odjęło Wam z kont.

FireCash już ogłosiło, że zwróci Userom kasę, którą odjęła im sieć. Wyjątkiem będą te osoby, które miały pobrania z proxy.