Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: POBIERACZEK! Pomóżcie :( (/Temat-POBIERACZEK-Pomozcie-47876)

Strony: 1 2


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - renijuszis - 30-12-2011 14:46

Ok, dzięki za odpowiedzi Smile


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - renijuszis - 30-12-2011 14:53

Mam jeszcze jedną sprawę a mianowicie napisałam do nich maila dzisiaj i napisałam, zanim jeszcze się tutaj poradziłam, czy jak zapłacę to dadzą mi spokój. I nie wiem, czy nie będą chcieli tego wykorzystać. Bo jakbym nie napisała to może jeszcze bym wcisnęła, że tych listów nie otrzymałam.


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Sloniasek - 30-12-2011 15:17

Najlepiej zignoruj te wszystkie listy i daj sobie spokój, zapomnij o sprawie.


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Max998 - 30-12-2011 18:59

Ta strona to jedno wielkie oszustwo, wszystko niby za darmo a jednak.
Dziwi mnie to, że w ogóle założyłaś tam konto jak nie tak dawno było o tej stronie dosyć głośno..


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - siweek - 30-12-2011 19:09

Loozik olej sprawę nie pisz nic do nich ignoruj ich.
pozdro


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Symbian - 30-12-2011 19:33

hahahaha, przejmujesz się tym gównem ? Big Grin ja dostałem ten list miesiąc temu z wezwaniem do zapłaty oczywiście nie zapłaciłem i nic mi nie zrobili, jeśli jesteś niepełnoletnia mogą ci naskoczyć :X...,
Sam Pobieraczek.pl miał sprawę w sądzie za wprowadzanie w błąd użytkowików, oszust nie pójdzie do sądu że został oszukany Tongue


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - haribol - 03-05-2012 18:12

mój kolega też takowe dostał, i jego ojciec pisał pismo /szok


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Jaro070 - 03-05-2012 22:33

Ja im odpisałem, że jak oni pozwą mnie to ja pozwę ich i już więcej do mnie nie piszą.


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - zarabiamwnecie - 04-05-2012 07:06

Wiesz co zrób? Wywal ją do śmieci ewentualnie do pieca Wink mi przysłali takich listów 3 i co? I czekam już 3 lata i zero kontaktu tak jak o moim koledze zapomnieli więc się nie przejmuj oni po prostu chcą zarobić na naiwnych.. NIC NIE PŁAC! Nie odpisuj po prostu im nic bo szkoda kasy ani meili ani żadnych telefonów bo to pogorszy sprawę , prowokacja tak zwana..


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - gosialdo - 04-05-2012 19:59

moja dziewczyna niedawno miała taką sytuację Smile jako że mój stary z wykształcenia prawnik (komornik, hy hy ^^) to spytałem się co i jak.
1. Jak chcesz sobie dorobić to zagroź im sądem albo ich po prostu pozwij o nękanie. Tak zrobił mój wykładowca i wygrał sprawę Big Grin
2. Możesz olać sprawę, kiedyś może odpuszczą ale pewnie będą coś jeszcze wysyłać.
3. Napisz polecony do nich. Treść i adres mogę wstawić na życzenie bo sam takie pismo pisałem.

P.S. Dobrze Ci doradzają, to oszuści którzy dostali ładną karę Smile zwykłe chciwe małżeństwo Tongue
Dostali chyba 280tys. kary i musieli zmienić sposób prowadzenia strony ale nadal się ludzie łapią Sad