Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: POBIERACZEK! Pomóżcie :( (/Temat-POBIERACZEK-Pomozcie-47876)

Strony: 1 2


POBIERACZEK! Pomóżcie :( - renijuszis - 30-12-2011 14:04

Mam problem. Dostałam dziś list do domu z pobieraczka taki jak tu:

http://zarabiam.com/Temat-Pobieraczek-Wezwanie-do-Zaplaty-zdjecia-list-pomocy-42310

Nie wiem co mam robić, powiem od razu, że nie jestem pełnoletnia mam 15 lat, rejestrowałam się ok. 2 lat temu, ale przy rejestracji nie było mojej daty urodzenia, wiec musiałam wybrać rok, który jest pełnoletni. Regulaminu nie czytałam, a mam 7 dni do zapłaty. Muszę zapłacić 94,80. Nie chcę mówić rodzicom, bo to ich pewnie nieźle zdenerwuje. Doradźcie mi jakoś bo zwariuje!


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Yogii - 30-12-2011 14:14

nie przejmowac sie

to sa oszusci i tyle

bylo nawet w tv o tym ze oszukuja i tyle - wyladzaja kase i tyle w ten sposob i w dodatku nielegalny

skasuj wiadomosc i zapominj o tym


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - renijuszis - 30-12-2011 14:20

Tylko, że ja dostałam list do domu pocztownie i grożą mi sądem.


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Sloniasek - 30-12-2011 14:33

Co ty sie dziewczyno przejmujesz, jak dostałem 3 takie listy i wszystkie poszły z dymem. Wszystko konsultowałem ze znajomym prawnikiem który mi powiedział żebym ignorował te listy i maile.
Oni szukają naiwnych frajerów których postraszy się sądem a osoba od razu wpłaca im pieniądze bo boją się konsekwencji (których tak naprawdę nie ma Big Grin)
Przeciwko Pobieraczkowi zostało wniesionych kilka tysięcy skarg, dostali bodajże 100tys. kary za wprowadzanie użytkowników w błąd.


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - renijuszis - 30-12-2011 14:36

Ok ale co było potem? Nie wysyłali już do ciebie listów, z tymi sądowymi skierowaniami? A kiedy je do ciebie wysyłali? Może teraz procedury się zmieniły...


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Sloniasek - 30-12-2011 14:39

To już nieważne kiedy wysyłali bo to było dosyć dawno temu Wink
Tym straszeniem sądem się nie przejmuj bo WPROWADZAJĄ LUDZI W BŁĄD
Nie zapłaciłem im nawet złamanego grosza Wink i siedzą cicho.


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - renijuszis - 30-12-2011 14:41

Dobra nie będę reagować na te listy. Ale może lepiej będzie jak powiem o tym rodzicom?


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Yogii - 30-12-2011 14:41

nie przejmowac sie

dziewczyno poszukaj sobie w necie o nich ze to oszusci i tyle

nie schizuj


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - renijuszis - 30-12-2011 14:44

Nie schizuje, ale wolę się dowiedzieć czegoś o tym pobieraczku.

Chyba po to jest te forum, nie?


RE: POBIERACZEK! Pomóżcie :( - Sloniasek - 30-12-2011 14:45

(30-12-2011 14:41)renijuszis napisał(a):  Dobra nie będę reagować na te listy. Ale może lepiej będzie jak powiem o tym rodzicom?

Po co mówić rodzicom i psuć wzajemne relacje o takie byle gówno Wink