Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega zarobki na skracaniu linków! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mega zarobki na skracaniu linków! (/Temat-Mega-zarobki-na-skracaniu-linkow-47873)



Mega zarobki na skracaniu linków! - HeniutX - 30-12-2011 12:44

adcrun.ch jest to strona w stylu adf.ly. Płaci nam za to gdy ktoś wejdzie w nasz link, poczeka 10s i kliknie continue.

Na stronie zarabiamy 149$ za 1000 wyświetleń linku i klik w continue (za 1 klik z proxy dostałem $0.00035) tzn. tak jest napisane na stronie.
Prawdziwe zarobki (z moich obliczeń):
Polska - 1000 wyświetleń - 0,25$ ...
Proxy - 1000 wyświetleń - 0,35$ ... [więcej niż za polskę ;D]

Prosił bym o rejestrację z reflinka, bo ja szybciej uzbieram na wypłatę, a wam będę pomagał.
Ref: http://adcrun.ch/?r=1350
Czysty: http://adcrun.ch/

Więcej się rozpiszę potem, bo teraz muszę gdzieś iść Undecided


RE: Mega zarobki na skracaniu linków! - Magiczek - 30-12-2011 14:24

149$ za 1000 wyświetleń? pachnie troche scamem bo mało prawdopodobne, ale zobaczymy Wink masz jakieś dowody wypłat?


RE: Mega zarobki na skracaniu linków! - Sloniasek - 30-12-2011 14:30

Okropnie wali scamem Big Grin
Na necie nie ma ani jednego dowodu wypłaty Smile


RE: Mega zarobki na skracaniu linków! - Lukasz36016 - 30-12-2011 14:53

149$? a nie 0,149$? za 1000


RE: Mega zarobki na skracaniu linków! - HeniutX - 30-12-2011 17:48

Jak na razie zarobiłem $0.00060 za 2 wyświetlenia czyli za 1000 bym zarobił 0,3$ o_O
Zapraszam do rejestracji z refa to szybciej zobaczymy czy wypłaca Wink Wypłata co tydzień od 25$ i co miesiąc od 10$

@Edit
Nabijam sam, bo nalicza też auto-odświeżanie ^^ Zobaczymy czy wypłacą


RE: Mega zarobki na skracaniu linków! - zyskka78 - 30-12-2011 18:08

Właśnie, kokosów z tego nie będzie. Ja niedawno odkryłam system Agrabla, dzięki któremu jestem pewna, że będę mogła zarabiać do kilku tysięcy złotych nie wychodząc w ogóle z domu! Każdy uczestnik systemu Agrabla jest częścią czyjejś i jednocześnie tworzy własną strukturę. Wystarczy, że zaprosi do niej dwie osoby, z których każda zaprosi kolejne 2 aż do osiągnięcia 64 osób. Różne produkty możesz także zyskać po niższej cenie! Smile Warto zajrzeć na agrabla.pl Smile


Mega zarobki na skracaniu linków! - Hybrid1990 - 12-01-2019 22:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.