Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! (/Temat-W-tym-roku-Mikolaj-nie-przyniesie-prezentow-46713)

Strony: 1 2 3


W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - arreflection - 03-12-2011 19:51

W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów!
Santa Claus isn't comming to town?...

W tym roku św. Mikołaj idzie na urlop i nie będzie rozdawał prezentów. Kryzys gospodarczy, ceny paliw w górę, śniegu nie widać, a i grzecznych coraz mniej. On też ma prawo "olać system", ale nie martwcie się, bo Reflection uratuje święta.
Sieć Reflection podpisała umowę ze Świętym i przejmuje jego obowiązki. Będzie w tym roku rozdawać prezenty grzecznym, a tym z różkami rózgi.





RE: W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - MareKSG - 03-12-2011 21:10

To ja chce dostać nowy samochód. Moje dane pewnie macie, jak nie to wyśle.


RE: W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - Bolt - 03-12-2011 22:15

Właśnie skończyłem moją książkę z listą prezentów które chciałbym dostać, z braku czasu jedynie 23 rozdziały i 904 strony, aczkolwiek powstaje już tom drugi, na pewno macie mój adres więc jakby co to piszcie


RE: W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - arreflection - 05-12-2011 11:30

Witajcie, czasu już niewiele, więc zbieram życzenia. MarkeKSG ale jaki samochód jest Twoim marzeniem? i Bolt proszę prześlij tą listę, a my wylosujemy jedną pozycję Smile


RE: W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - Stachu - 05-12-2011 16:49

przydałby mi się jakiś dobry tablet bo nudy w domu Big Grin


RE: W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - bmw00 - 05-12-2011 16:55

A mi cylinder do motorku 70cm2 Polini Big Grin, albo jakaś gierkę na ps 3 fifa 12 : ) też bym się cieszył Mogę dane wysłac na pw : )


RE: W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - Ty27mek - 05-12-2011 16:59

Dla Marka dajcie samochód na baterie, dla Bolta puzzle, a mi możecie fundnąć yorka nowego Big Grin


RE: W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - Scoobyx - 05-12-2011 17:14

A mi wystarczy PS3 Big Grin


RE: W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - Lontek - 05-12-2011 17:27

Mi przynieś ps3 dane na PW Jerk


RE: W tym roku Mikołaj nie przyniesie prezentów! - Krissu - 05-12-2011 17:44

Mnie wystarczy jakiś telefonik, w miarę. Big Grin