Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ważna informacja dla użytkowników. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Ważna informacja dla użytkowników. (/Temat-Wazna-informacja-dla-uzytkownikow-46386)



Ważna informacja dla użytkowników. - olaaaxpp - 26-11-2011 11:02

Witam.

Temat tworzę ponieważ w ostatnim czasie coraz więcej Polaków pobiera sobie pliki z użyciem AOL'a, bądź innym rodzajem proxy.
Nie myślcie że to nie jest do wykrycia, wręcz przeciwnie, widać kto perfidnie używa proxy już na 1 rzut oka.
Chciałabym wszystkich ostrzec, że wypłaty takich użytkowników o ile zostały zlecone będą wstrzymane do czasu poprawy. Smile
Co mam na myśli poprzez poprawę? Na koncie takiego użytkownika muszą się znaleźć prawdziwe pobrania, z użyciem różnych ofert, z różnych krajów.
Dodatkowo jeżeli zauważę kolejne pobrania z użyciem AOL'a od tej chwili na koncie użytkownika który przez ostatnie dni poszalał trochę to konto od razu będzie zbanowane permanentnie.

Takie usilne dorabianie się jest działaniem na szkodę serwisu i nie mam zamiaru takiego zachowania tolerować.
Mam nadzieję, że jasno się wyraziłam.


Pozdrawiam


RE: Ważna informacja dla użytkowników. - munio - 26-11-2011 12:20

a kiedy oferta do sciagania bedzie dla polakow?


RE: Ważna informacja dla użytkowników. - Sloniasek - 26-11-2011 12:32

Brawo Ola! tak trzymać Big Grin


RE: Ważna informacja dla użytkowników. - olaaaxpp - 26-11-2011 15:02

(26-11-2011 12:20)munio napisał(a):  a kiedy oferta do sciagania bedzie dla polakow?

Nie rozumiem zbytnio o co dokładnie pytasz.
Oferty dla Polaków były, są i będą, póki co same płatne ale dzisiaj dojdą 2 o ile dobrze pamiętam darmowe oraz z czasem jeszcze kilka.


RE: Ważna informacja dla użytkowników. - DDK - 26-11-2011 15:03

(26-11-2011 15:02)olaaaxpp napisał(a):  
(26-11-2011 12:20)munio napisał(a):  a kiedy oferta do sciagania bedzie dla polakow?

Nie rozumiem zbytnio o co dokładnie pytasz.
Oferty dla Polaków były, są i będą, póki co same płatne ale dzisiaj dojdą 2 o ile dobrze pamiętam darmowe oraz z czasem jeszcze kilka.

Te z SMSem coś nie działają. Sprawdźcie sobie Smile


RE: Ważna informacja dla użytkowników. - Admin - 26-11-2011 15:28

(26-11-2011 15:14)Morgoth2 napisał(a):  
(26-11-2011 11:02)olaaaxpp napisał(a):  Witam.

Temat tworzę ponieważ w ostatnim czasie coraz więcej Polaków pobiera sobie pliki z użyciem AOL'a, bądź innym rodzajem proxy.
Nie myślcie że to nie jest do wykrycia, wręcz przeciwnie, widać kto perfidnie używa proxy już na 1 rzut oka.
Chciałabym wszystkich ostrzec, że wypłaty takich użytkowników o ile zostały zlecone będą wstrzymane do czasu poprawy. Smile
Co mam na myśli poprzez poprawę? Na koncie takiego użytkownika muszą się znaleźć prawdziwe pobrania, z użyciem różnych ofert, z różnych krajów.
Dodatkowo jeżeli zauważę kolejne pobrania z użyciem AOL'a od tej chwili na koncie użytkownika który przez ostatnie dni poszalał trochę to konto od razu będzie zbanowane permanentnie.

Takie usilne dorabianie się jest działaniem na szkodę serwisu i nie mam zamiaru takiego zachowania tolerować.
Mam nadzieję, że jasno się wyraziłam.


Pozdrawiam

Pizda przyszła.

Admin z banem przyszedł.


RE: Ważna informacja dla użytkowników. - xBlackxK - 27-11-2011 17:56

Jestem za postem tej pani, takie kombinowanie nie wychodzi nigdy na dobre i dobrze... Bo potem szkodzi tylko namBig Grin