Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik (/Temat-Poradnik-45880)

Strony: 1 2


Poradnik - Misiek1 - 13-11-2011 16:29

Witam,
Mam do sprzedania poradnik dot. zarabiania na SC/CF/FC.
Nie jest to metoda YouTube/Filmiki.

Screen moich zarobków w 2 miesiące:
http://imageshack.us/photo/my-images/684/aleml.jpg/

Cena poradnika 5$

P.S- Nie patrzeć na reputacje, to związane z GO (Powiedzialem ze to scam)


RE: Poradnik - bmw00 - 13-11-2011 17:35

Zamalowałeś najważniejsze informacje podałeś tylko że uzbierałeś na sc odkąd jesteś tam 463 $ ale dużo ulalala hahaha . Może zbierałeś to przez 1 rok ? ?
A może w typ miechu nić nie zarobiłeś albo grosze np 10 $ . Jak nie jest to metoda na yt, to pewnie blog,strona,fejs,nk albo coś innego .
Nie polecam kupować od tego gościa nawet nikomu nie dał do recenzji , chce trochę kasy pewnie zarobić .


RE: Poradnik - Misiek1 - 13-11-2011 17:38

No w tym miesiącu nie zarabiam bo nie mam czasu ale miesiąc temu przyszła wypłata ponad 400 $.
To nie żadna metoda z powyższych.


RE: Poradnik - bmw00 - 13-11-2011 17:45

Czytałem twój wątek na innym forum szukasz refów na sc dajesz nisze itp a tutaj chcesz sprzedać poradnik który jest napewno zwykłym gównem !.
Też jest ten sam scren , grasz na dwa fronty i na dwa bany zarobisz $ i poleconych , jeśli chcesz sprzedawać ten poradnik daj go do recenzji,
albo napisz żeby ten temat znajdował się w koszu Big Grin . Brak recenzji,brak dowodów że zarobiłeś te 400 $ w miesiąc może przez cały rok ? ? :-), i chyba ci jakiś debil kupi ten twój poradnik : )


RE: Poradnik - Misiek1 - 13-11-2011 17:50

Kiedyś go już sprzedawałem i dostał od jakiegoś moda juz nie pamiętam jakiego ocene 9/10.
Później podeśle wypłatę z 400$


RE: Poradnik - michal2612 - 13-11-2011 18:01

Tego samego usera widziałem na konkurencyjnym forum, zlekceważcie go


RE: Poradnik - rasta - 13-11-2011 18:09

Chciałem sprawdzić tego usera. Okazał się oszustem, nie wysyłać mu pieniędzy!


RE: Poradnik - bmw00 - 13-11-2011 19:02

Mówiłem do kosza to i bana mu


RE: Poradnik - Misiek1 - 13-11-2011 19:03

(13-11-2011 18:09)rasta napisał(a):  Chciałem sprawdzić tego usera. Okazał się oszustem, nie wysyłać mu pieniędzy!

Mogłeś chociaż napisać na PW że mi wysłałeś pieniądze...
Teraz nie dam rady Ci go wysłać bo musze spadać będę o 20 to Ci wytłumacze co to za metoda.


RE: Poradnik - rasta - 13-11-2011 19:11

Poczekam do tej 20 na ten Twój poradnik, którego zapewne nie dostane. Dam znać innym czy go otrzymałem i napiszę w temacie


PS: Wiadomość została wysłana w sprawie wysłania pieniędzy, nie ściemniaj.