Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Battlefield 3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Battlefield 3 (/Temat-Battlefield-3-45017)

Strony: 1 2 3 4


Battlefield 3 - Requirer - 25-10-2011 16:12

Jak wiadomo dziś (tj. 25.10.2011r) jest premiera najbardziej wyczekiwanej gry - Battlefield 3 (dla USA), jednakże dla Polaków gra ta będzie 27-28 październik. Piszę ten temat aby zapytać się was jakie macie zdanie n.t. tej gry ?

Moim zdaniem po zobaczeniu tralierów itp. grafika jest o niebo lepsza i wszystko - no mam na myśli zniszczenia, pojazdy ... wszystko jest bardzo efektowne. Nie mogę się doczekać. A Wy ?

PS: Może jeśli dużo osób z tego forum kupi BF3 to admin zrobiłby serwer ?


RE: Battlefield 3 - Youtuber - 25-10-2011 16:17

No widać że super gra będzie ale to jak Rockstar dzisiaj to przyćmił GTA V to ...


RE: Battlefield 3 - Requirer - 25-10-2011 16:18

to ? //ta wiadomość jest za krotka bla bla


RE: Battlefield 3 - Tech - 25-10-2011 17:18

Pograłem kilka godzin w kampanię i takie sobie. Niszczenia otoczenia to nie ma praktycznie wcale (chyba, że 'dziury' po kulach się liczą) - np. jak jest jakiś stół i na nim leży kubek/książka/coś to nie da rady tego czegoś (że już o samym stole nie wspomnę) ruszyć bronią. Poza tym średnio podobają mi się efekty w kształcie okrągłych "plam" czy uj wie czego na ekranie, a niestety nie znalazłem opcji by to wyłączyć, przez co cały czas mam wrażenie jakbym miał brudne okulary co mnie strasznie irytuje..

Mimo wszystko gra się w miarę fajnie, a gry nie kupuje się dla singla tylko dla MP, który nawet w becie wymiatał (jak dla mnie).


RE: Battlefield 3 - Sloniasek - 25-10-2011 17:55

Na forach torrentowych wrze Tongue
[Obrazek: 1zg6p34.png]

Gra jest wciągająca, świetnie się gra, w miarę dobra grafika.


RE: Battlefield 3 - Requirer - 25-10-2011 18:54

(25-10-2011 17:55)sloniasek napisał(a):  Na forach torrentowych wrze Tongue
[Obrazek: 1zg6p34.png]

Gra jest wciągająca, świetnie się gra, w miarę dobra grafika.

DICE blokuje wszystkich którzy grają w crackowaną wersję.


RE: Battlefield 3 - Tech - 26-10-2011 19:29

Odwołuje wszystko to co pisałem w poprzednim poście, miałem chwilowo jakieś bugi. Dzisiaj pograłem więcej i gra się zajebiście Big Grin Akcja przeniosła się do jakiegoś budynku, a potem na ulice Francji i dopiero zobaczyłem jak działa silnik Frostbite 2 - niszczenie to poezja w tej grze! Rozgrywka jest świetna, a do tego fabuła bardzo wciągająca. Ahh, mógłbym pisać wiele, ale to po prostu trzeba zobaczyć. Tak więc jeśli nie masz jeszcze gry, a masz maszynę, która ci ją odpali to nie ma co zwlekać :)

Skrin pamiątkowy: http://img825.imageshack.us/img825/4555/bf3tech.png


RE: Battlefield 3 - Morfit - 26-10-2011 19:35

Gra jest niesamowita, od wczoraj mam, a przeszedłem prawie całą, czekam tylko na kogoś kto ma oryginalną wersję na PC by mógł ze mną przejść coopa Big Grin


RE: Battlefield 3 - Tech - 26-10-2011 19:39

@UP: Ja mam oryginalną grę i też szukam kogoś do COOPa, więc możemy się kiedyś zgadać. Póki co muszę single przejść ^^


RE: Battlefield 3 - Morfit - 26-10-2011 19:50

Techu, a mikrofon masz? Bo wtedy większe zgranie jest. Odezwij się na GG, które masz w profilu u mnie Wink