Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]FC ma Nas w dupie v.2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: [Zamknięty]FC ma Nas w dupie v.2 (/Temat-Zamkniety-FC-ma-Nas-w-dupie-v-2-43802)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]FC ma Nas w dupie v.2 - Razer - 01-10-2011 11:11

No to może temat pomoże z kontaktem z ekipą FC?

Tydzień temu w piątek zleciłem szybką wypłatę z FC. Od przedstawiciela na forum dostałem info, że w poniedziałek kasa dopiero będzie, bo PP robi im jakieś problemy. Okej. Mija poniedziałek, wtorek a hajsu na PP nie ma.

W końcu w czwartek dostaje. Ale dostaje tylko 80% kwoty, mimo, iż po upływie 48h od zlecenia wypłaty powinno się dostawać 100%. Kontakt mailowy, GG z zerowym odzewem. W końcu FC pisze na forum, żebym mu napisał, czy dostałem 80% czy 100%. Okej, mija czwartek, piątek dziś jeśli się nie mylę jest już sobota, a odzewu brak.

Zabrakło Wam chłopcy na hammera czy co?????


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - Krissu - 01-10-2011 11:13

Razer napisał(a):Zabrakło Wam chłopcy na hammera czy co?????
To mnie rozwaliło. Big Grin


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - FireMedia - 01-10-2011 11:17

Wątpie Razer żeby z twoich kilku dolców wystarczyło chociaż na kawałek dywanika Smile jak mówiłem informację o tym, że otrzymałeś 80% miałeś przesłać na PW, przesłałeś to po prostu czekaj Smile


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - m4rcin93 - 01-10-2011 11:19

No FC już się zwija pewnie jak kasy nie mają na wypłaty :|


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - olaaaxpp - 01-10-2011 11:22

Osoby które zleciły pieniądze i otrzymały po czasie 80% wypłaty byli proszeni o skontaktowanie się z supportem z informacją o loginie i adresie paypal.

Dzisiaj wraz z szybkimi wypłatami te pozostałe 20% osób które skontaktowały się z supportem zostaną wysłane.

I chciałabym tylko nawiązać do tytułu wątku, wcale nie mamy Was w dupie, jakby tak było to nie staralibyśmy się robić wszystkiego by użytkownikom jak najlepiej się zarabiało spędzając przy tym kilka czasami nawet kilkanaście godzin dziennie.
Już niedługo zobaczycie co dla Was przygotowaliśmy.


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - Krissu - 01-10-2011 11:23

(01-10-2011 11:17)FireCash.org napisał(a):  Wątpie Razer żeby z twoich kilku dolców wystarczyło chociaż na kawałek dywanika Smile jak mówiłem informację o tym, że otrzymałeś 80% miałeś przesłać na PW, przesłałeś to po prostu czekaj Smile

No sory, ale chociażby te 15$ to u przeciętnego Polaka dniówka.. :|
Zbiera chłopak pieniądze i brakuje mu 50zł, które powinien otrzymać, a nie dostał tylko dlatego, że FC się jebie?


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - Razer - 01-10-2011 11:28

Ola, zajmij się PR'em bo Ty jako jedyna dajesz info które można gdzieś zobaczyć i CHCE się zobaczyć, kolejna sytuacja ze mną i kolejny raz Ty dajesz praktycznie konkretne informacje, no ale jak Panu siedzącemu na koncie FireCash nie chce się napisać kilku słów np. "Brakujące 20% wypłaty otrzymasz xx.xx.xx" no to sorry...


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - Sloniasek - 01-10-2011 11:30

A Polacy to jedynie umieją narzekać Smile
Zero zrozumienia.


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - Doom - 01-10-2011 11:44

FC a wyplacicie dzisiaj normalne wyplaty?


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - Killer - 01-10-2011 11:53

(01-10-2011 11:30)sloniasek napisał(a):  A Polacy to jedynie umieją narzekać Smile
Zero zrozumienia.

i maja do tego pełne prawo, firecash zarabia więcej miesiecznie niż twoi rodzice rocznie Wink