Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! (/Temat-Fantasy-Football-z-Champions-League-Atrakcyjne-Nagrody-PS3-PS-Vita-42980)

Strony: 1 2 3


Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - Jeppers - 13-09-2011 10:09


[Obrazek: 56gskZnbFcn]

Każdy kibic piłkarski doskonale wie, że dziś rozpoczyna się Liga Mistrzów, w związku z tym UEFA postanowiło zorganizować konkurs Fantasy Football.

Na czym to polega ? Otóż budujemy swoją jedenastkę na każdą kolejke LM, wybieramy ze wszystkich piłkarzy, którzy grają w tym turnieju. Na ustalenie składu mamy ustalony budżet, którego przekroczyć nie możemy. Jest też zasada, która mówi, że w składzie możemy mieć 2 graczy z jednego klubu. Po każdej kolejce każdy gracz z naszego zespołu marzeń dostaje punkty.

Za co punkty ?


[Obrazek: zkyx.png]

Jak nie będziecie czegoś wiedzieć to pytać, przetłumaczę, ale nie ma tu nic aż tak trudnego.

Co do wygrania ?

- W każdej kolejce PLAYSTATION 3 (Kolejki od 1-13)
- Playstation Move (Od 1/16 do ćwierćfinału)
- PlayStation 3, PlayStation Move and a PlayStation Vita (Półfinały)

Dla najlepszego w ogólnej klasyfikacji PlayStation 3, PlayStation Move i nowy telewizor Sony 3DTV.


Jak zacząć ?

Klikamy w link http://en.uclfantasy.uefa.com/ następnie SIGN UP, potem robimy drużynę, nadajemy jej nazwę wybieramy barwy i przechodzimy do ustalania składu, na który mamy 100 jednostek.

ZAPRASZAM DO ZABAWY !!!


EDIT : Zrobiłem ligę Zarabiam.com, aby do niej dołączyć klikacie "Create or Join League" i potem w polu gdzie macie wpisać kod ligi wpisujecie 167218-26706

Dla najlepszych może uda mi się zdobyć jakieś FG od Admina



RE: Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - Maroni7 - 13-09-2011 11:00

Ja mam pytanie Big Grin zrobiłem juz druzyne i co dalej?Big Grin


RE: Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - Jeppers - 13-09-2011 11:03

Czekasz po prostu na pierwszą kolejke (dziś i jutro o 20:45), po meczach zostaną przydzielone punkty do zawodników
Zrobiłem ligę Zarabiam.com, aby do niej dołączyć klikacie "Create or Join League" i potem w polu gdzie macie wpisać kod ligi wpisujecie 167218-26706

Dla najlepszych może uda mi się zdobyć jakieś FG od Admina Big Grin

Pozdrawiam


RE: Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - Maroni7 - 13-09-2011 11:12

Dołączyłem do ligi Big Grin!


RE: Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - Jeppers - 13-09-2011 11:19

Bardzo dobrze Smile Wklejajcie też swoje składy w tym temacie Big Grin

Zapraszam wszystkich do zabawy


RE: Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - Psek - 13-09-2011 14:00

[Obrazek: skladyu.jpg]


RE: Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - Bolt - 13-09-2011 14:54

[Obrazek: ahmz.jpg]


RE: Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - Razer - 13-09-2011 15:19

[Obrazek: glxc.jpg]


RE: Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - MareKSG - 13-09-2011 15:51

Torcida Team

[Obrazek: ffao.png]


RE: Fantasy Football z Champions League !!! Atrakcyjne Nagrody (PS3, PS Vita) !!! - bmw00 - 13-09-2011 15:51

[Obrazek: kiaf.jpg]


http://screenshooter.net/5068149/oiijnsi