Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycja dotycząca działu Szkoła - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Propozycja dotycząca działu Szkoła (/Temat-Propozycja-dotyczaca-dzialu-Szkola-42759)



Propozycja dotycząca działu Szkoła - bmw00 - 08-09-2011 18:00

Witam
Rozpoczął się rok szkolny , użytkownicy mogli dawać by prace domowe ?
Np polski,mata,chemia itp .
Co wy na to ? Jerk2 Wiem że jest od tego zadane.pl a tam trzeba czekać na odp bardzo długo a czasami się nie doczekamy .


RE: Propozycja dotycząca działu Szkoła - sl0910 - 08-09-2011 19:02

Może zamiast oddzielnego działu - poddział w dziale off-topic i zamiast 'Szkoła' - 'Nauka', czyli:
Off-Topic / Dział Tematyczny / Nauka

Dotyczyłoby wtedy nie tylko szkoły, ale też zagadnień naukowych. Wink
Jeżeli jest w ogóle taka potrzeba. Tongue


RE: Propozycja dotycząca działu Szkoła - Killer - 09-09-2011 16:16

nie sądzę by było wiele naiwnych którzy będą Wam robić zadania domowe, według mnie zbędne dział z zadaniami których i tak nikt za Was nie zrobi - uczyć się bo później nawet do łopaty Was nie wezmą i tylko sharecash Wam zostanieBig Grin


RE: Propozycja dotycząca działu Szkoła - Grub63 - 09-09-2011 18:03

Ale ta dzisiejsza młodzież leniwa, wszystko by chcieli żeby kto inny za nich robił Wink


RE: Propozycja dotycząca działu Szkoła - Coristo - 09-09-2011 18:04

Z tego co wiem to diabloo pomaga robic matme.


RE: Propozycja dotycząca działu Szkoła - Bolt - 09-09-2011 18:08

A może od razu dodać przedszkole, studia, praca - poprosić o ściągę na maturę, albo pomóc wybrać zabawkę do przedszkola - bezsens jak dla mnie, jest dział off-topic i jak masz problem to piszesz


RE: Propozycja dotycząca działu Szkoła - Lolekk1993 - 10-09-2011 10:33

To nie jest taki całkiem głupi pomysł moim zdaniem Big Grin Forum o zarabianiu więc zadania z wytłumaczeniem co i jak i dlaczego za jakieś drobne na paypal?


RE: Propozycja dotycząca działu Szkoła - Killer - 11-09-2011 08:29

@up

to co wpisaleś lolekk idealnie pasuje do działu refback, masz problem z zadaniem ? jesteś leniwy ? Zarzuć parę groszy w dziale refback za $$ a na pewno ktoś Ci je zrobi Tongue


RE: Propozycja dotycząca działu Szkoła - WilkuNSX - 19-09-2011 17:53

Się rzucą jak na schabowe ;d